FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (1-2/2)

Συνεχίστηκε η β’ φάση στο πρωτάθλημα παίδων το Σαββατοκύριακο 1-2 Φεβρουαρίου με παιχνίδια για την 4η αγωνιστική του β’ ομίλου και με εξ αναβολής αγώνες για τον α’ όμιλο.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου 59-68

Κάδμος-ΧΒΑ (10/2)

Α.Σ. Καρυστίας-Απόλλων Χαλκίδας 44-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-8-9/2)

ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας

Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Απόλλων Χαλ. 3 6 3-0 171-115
2 Πρωτέας Σχημ. 3 6 3-0 227-191
3 Αστ. Αλιβερίου 3 4 1-2 172-192
4 ΧΒΑ 2 3 1-1 99-85
5 Α.Σ. Καρυστίας 3 3 0-3 178-223
6 Κάδμος 2 2 0-2 94-135

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 83
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 58
  3. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 54
  4. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 50
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 48
  6. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 46
  7. Λουλακάς (ΧΒΑ) 42
  8. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 39
  9. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 38
  10. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 35
  11. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 35
  12. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 34
  13. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  14. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 25
  15. Ραβιόλος (Α.Σ. Καρυστίας) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 7
  2. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 7
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 6
  4. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 6
  5. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 4
  6. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 4
  7. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 3
  8. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  9. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  10. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλ.) 3
  11. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 3
  12. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλ.) 2
  13. Σκούμας (Κάδμος) 2
  14. Σαλεμής (ΧΒΑ) 2
  15. Λουλακάς (ΧΒΑ) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Μαλεσίνα-Μάκαρος 70-60

Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας 54-48

Λοκρός-Έσπερος Λαμίας 53-69

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-8-9/2)

Μάκαρος-Μπούκαλη

Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

Έσπερος Λαμίας-Μαλεσίνα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 4 7 3-1 266-217
2 Μπούκαλη 3 6 3-0 166-133
3 Έσπερος Λαμ. 4 6 2-2 223-219
4 Μαλεσίνα 3 5 2-1 223-173
5 Μάκαρος 4 5 1-3 201-255
6 Λοκρός 4 4 0-4 184-266

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 95
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 83
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 70
  4. Μπιλέρης (Μάκαρος) 56
  5. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 54
  6. Μούρτος (Μάκαρος) 52
  7. Πάττας (Λοκρός) 50
  8. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 42
  9. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 41
  10. Ξηρός (Μάκαρος) 40
  11. Ζότο (Λοκρός) 39
  12. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 33
  13. Σακκάς (Μπούκαλη) 31
  14. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 30
  15. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 29
  16. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 29
  17. Ανέστης (Λοκρός) 28
  18. Μουσταφάϊ (Γ.Σ. Ιτέας) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 14
  2. Πάττας (Λοκρός) 9
  3. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 8
  4. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 5
  5. Ζότο (Λοκρός) 5
  6. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 5
  7. Μπιλέρης (Μάκαρος) 5
  8. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  9. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 4
  10. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 3
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 3
  13. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 3
  14. Οικονόμου (Μπούκαλη) 3

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Ανατροπή στην αρχική απόφαση! Κανονικά αγώνες & προπονήσεις στο κλειστό Αυλίδας!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/10)

pannikolaou