FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (15-16/2)

Με αγώνες και στους δύο ομίλους συνεχίστηκε το διήμερο 15-16 Φεβρουαρίου η β’ φάση στο πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος 0-20 α.α.

Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας αναβ.

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ 71-60

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-29/2)

Αστ. Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

Πρωτέας Σχημ.-Κάδμος

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Πρωτέας Σχημ. 5 9 4-1 353-309
2 Απόλλων Χαλ. 4 8 4-0 229-170
3 Κάδμος 5 8 3-2 241-244
4 ΧΒΑ 5 7 2-3 305-286
5 Αστ. Αλιβερίου 4 5 1-3 222-246
6 Α.Σ. Καρυστίας 5 4 0-5 235-330

*Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 125
  2. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 122
  3. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 78
  4. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 77
  5. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 74
  6. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 74
  7. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 70
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 64
  9. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 60
  10. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 59
  11. Μπότσης (Κάδμος) 58
  12. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 53
  13. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 47
  14. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 45
  15. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 41
  16. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 35
  17. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 33
  18. Τούτουζας (Κάδμος) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 11
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 9
  3. Λουλακάς (ΧΒΑ) 7
  4. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 7
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ.Καρυστίας) 6
  6. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 5
  7. Τούτουζας (Κάδμος) 5
  8. Μεθενίτης (Πρωτέας Σχημ.) 5
  9. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 4
  10. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 4
  11. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  12. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 4
  13. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  14. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλ.) 3
  15. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλ.) 3
  16. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 3
  17. Καλορίτης (ΧΒΑ) 3

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός 91-50

Μάκαρος-Μπούκαλη 39-60

Έσπερος Λαμίας-Μαλεσίνα 61-73

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-29/2)

Γ.Σ. Ιτέας-Μάκαρος

Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

Λοκρός-Μαλεσίνα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 5 9 4-1 357-267
2 Μπούκαλη 4 8 4-0 226-172
3 Μαλεσίνα 4 7 3-1 296-234
4 Έσπερος Λαμ. 5 7 2-3 284-282
5 Μάκαρος 5 6 1-4 240-315
6 Λοκρός 5 5 0-5 234-357

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 110
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 106
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 93
  4. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 74
  5. Μούρτος (Μάκαρος) 67
  6. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 64
  7. Μπιλέρης (Μάκαρος) 61
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 51
  9. Πάττας (Λοκρός) 50
  10. Ζότο (Λοκρός) 49
  11. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 47
  12. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 46
  13. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 43
  14. Σακκάς (Μπούκαλη) 43
  15. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 39
  16. Ανέστης (Λοκρός) 38
  17. Θεοχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 37
  18. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 37
  19. Μουσταφάϊ (Γ.Σ. Ιτέας) 36
  20. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 35
  21. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 32
  22. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 15
  2. Πάττας (Λοκρός) 9
  3. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 9
  4. Μπιλέρης (Μάκαρος) 6
  5. Ζότο (Λοκρός) 6
  6. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 6
  7. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 5
  8. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 5
  9. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 5
  10. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 5
  11. Τόπι (Λοκρός) 4
  12. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  13. Ξηρός (Μάκαρος) 4
  14. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 4
  15. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 4
  16. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 3
  17. Οικονόμου (Μπούκαλη) 3
  18. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 3

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Ανατροπή στην αρχική απόφαση! Κανονικά αγώνες & προπονήσεις στο κλειστό Αυλίδας!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/10)

pannikolaou