ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (22-23/2)

Με δυο εξ αναβολής αγώνες, ένα σε κάθε όμιλο, συνεχίστηκε το διήμερο 22-23 Φεβρουαρίου η β’ φάση στο πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας 43-62

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-29/2)

Αστ. Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

Πρωτέας Σχημ.-Κάδμος

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Απόλλων Χαλ. 5 10 5-0 291-213
2 Πρωτέας Σχημ. 5 9 4-1 353-309
3 Κάδμος 5 8 3-2 241-244
4 ΧΒΑ 5 7 2-3 305-286
5 Αστ. Αλιβερίου 5 6 1-4 265-308
6 Α.Σ. Καρυστίας 5 4 0-5 235-330

*Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 125
  2. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 122
  3. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 92
  4. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 78
  5. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 74
  6. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 74
  7. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 72
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 71
  9. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 70
  10. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 59
  11. Μπότσης (Κάδμος) 58
  12. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 53
  13. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 49
  14. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 47
  15. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 45
  16. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 43
  17. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 41
  18. Τούτουζας (Κάδμος) 33
  19. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 11
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 9
  3. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 8
  4. Λουλακάς (ΧΒΑ) 7
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ.Καρυστίας) 6
  6. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 5
  7. Τούτουζας (Κάδμος) 5
  8. Μεθενίτης (Πρωτέας Σχημ.) 5
  9. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  10. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 4
  11. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  12. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 4
  13. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  14. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  15. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  16. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 3
  17. Καλορίτης (ΧΒΑ) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Μπόυκαλη-Μαλεσίνα 76-41

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-29/2)

Γ.Σ. Ιτέας-Μάκαρος

Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

Λοκρός-Μαλεσίνα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Μπούκαλη 5 10 5-0 302-213
2 Γ.Σ. Ιτέας 5 9 4-1 357-267
3 Μαλεσίνα 5 8 3-2 337-310
4 Έσπερος Λαμ. 5 7 2-3 284-282
5 Μάκαρος 5 6 1-4 240-315
6 Λοκρός 5 5 0-5 234-357

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 110
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 106
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 94
  4. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 86
  5. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 78
  6. Μούρτος (Μάκαρος) 67
  7. Σακκάς (Μπούκαλη) 61
  8. Μπιλέρης (Μάκαρος) 61
  9. Ξηρός (Μάκαρος) 51
  10. Πάττας (Λοκρός) 50
  11. Ζότο (Λοκρός) 49
  12. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 48
  13. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 47
  14. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 43
  15. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 41
  16. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 39
  17. Ανέστης (Λοκρός) 38
  18. Θεοχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 37
  19. Μουσταφάϊ (Γ.Σ. Ιτέας) 36
  20. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 35
  21. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 35
  22. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 32
  23. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 15
  2. Πάττας (Λοκρός) 9
  3. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 9
  4. Μπιλέρης (Μάκαρος) 6
  5. Ζότο (Λοκρός) 6
  6. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 6
  7. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 5
  8. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 5
  9. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 5
  10. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 5
  11. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 4
  12. Τόπι (Λοκρός) 4
  13. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  14. Ξηρός (Μάκαρος) 4
  15. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 4
  16. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 4
  17. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 3
  18. Οικονόμου (Μπούκαλη) 3
  19. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 3

Σχετικά άρθρα

Γίνονται κανονικά οι αγώνες το Σαββατοκύριακο!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31 Οκτωβρίου-1 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/10-1/11)

pannikolaou