B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/3)

Με πλήρη αγωνιστική δράση, στα πρωταθλήματα ανδρών, γυναικών, αλλά και με τις τελευταίες αγωνιστικές στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι τοπικές διοργανώσεις το τριήμερο 6-8 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6  ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Σύλλας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αναγέννηση Λαμίας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Προοδευτική Λάρυμνας

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μαλεσίνα

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Οπούντιος Μαρτίνου

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κύνος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πανευβοϊκός

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΑΕ.Ν. Αρτάκης

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Ακαδ. Ιστιαίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πρωτέας Λαμίας

18:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Μπούκαλη

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12:45 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αλίαρτος

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αστέρας Αλιβερίου

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Δροσιά-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ.

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Ε. Καρύστου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πανευρυτανική

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άτλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Πρωτέας Σχηματαρίου

14:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας

Σχετικά άρθρα

Μεγάλη ανατροπή και άνοδος στη Β’ Εθνική! (Γ.Σ.Χαλκίδας-Αετός 77-75 το 2012) video

pannikolaou

Σαν σήμερα… 2 Απριλίου

pannikolaou

Σαν σήμερα… 1 Απριλίου

pannikolaou