B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/3)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα με πλήρη αγωνιστική δράση, που ξεκινάει από την Παρασκευή και ολοκληρώνεται την Κυριακή 8 Μαρτίου με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές όπως προέκυψαν από τον ορισμό της Πέμπτης:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6  ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Σύλλας (Τσάλας-Καλαπόδης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αναγέννηση Λαμίας (Καραμπιτσακος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Προοδευτική Λάρυμνας (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

18:15 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τσάτσης-Κοτσώνης (ΕΣΚΑ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χαϊνά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ντάνος-Χαϊνά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Οπούντιος Μαρτίνου (Χατζής-Χριστοδούλου Σπ.)

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κύνος (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πανευβοϊκός (Γκογκορώσης-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΑΕ.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Αποστόλου)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβ.-Ακαδ. Ιστιαίας (Τσόκανος-Κόλα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πρωτέας Λαμίας (Γερονικολός-Καρβούνης)

18:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Μπούκαλη (Ζάχος-Πατάγιας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-ΑΠΣ Λαμίας (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας (Πετώνης-Καρβούνης)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12:45 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Τσάλας-Καλαπόδης)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αλίαρτος (Ευαγγελόπουλος-Πετώνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αστέρας Αλιβερίου (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Τσάλας-Μασλατζίδης Λ.)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Δροσιά-Κονίστρες (Τσάλας-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Αυλίδας (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Τσόκανος-Βιορές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Ε. Καρύστου (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πανευρυτανική (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άτλας (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αποστόλου-Παναγιώτου)

14:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Τσόκανος-Βιορές)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας (Γερονικολός-Πετώνης)

Σχετικά άρθρα

Κρούσμα κορωνοϊού και αναβολή στο Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Ανατροπή στην αρχική απόφαση! Κανονικά αγώνες & προπονήσεις στο κλειστό Αυλίδας!

pannikolaou