ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/3)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 6-8 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6  ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Σύλλας (Αλεξίου-Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αναγέννηση Λαμίας (Νταντή-Μασλατζίδου Αικ.-Γεωργουσόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Προοδευτική Λάρυμνας (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:15 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μαλεσίνα (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπάνος-Κατρακάζος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Οπούντιος Μαρτίνου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κύνος (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πανευβοϊκός (Μπάνος-Κιούσης-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΑΕ.Ν. Αρτάκης (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Ακαδ. Ιστιαίας (Κάππας-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πρωτέας Λαμίας (Κούλος-Παπαδήμου-Δρίβα)

18:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Μπούκαλη (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-ΑΠΣ Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Καλαντζής-Ίσσαρης-Γλωσσόπουλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12:45 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Χριστόπουλος-Τραυλού)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αλίαρτος (Ίσσαρη-Τσιμπρίκα-Κιαφγοβάντα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αστέρας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ελ.-Χανής-Μάγκος)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Δροσιά-Κονίστρες (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Αυλίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας (Σαράντης-Γκόλιας-Κάππας)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Ε. Καρύστου (Μπάνος-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πανευρυτανική (Ίσσαρη-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ελ. Μέτσικα-Γεωργουσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άτλας (Κούλος-Παπαδήμου-Δρίβα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

14:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Σαράντης-Μπάκα-Ρίζος)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Μάγκος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας (Κογιώνος-Σακαρέλος-Σύρος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/10)

pannikolaou

Αρνητικά τα τεστ για κορωνοϊό διαιτητών και κριτών στη Λαμία!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/10)

pannikolaou