FEATURED ΜΙΚΤΕΣ

Προπόνηση τη Δευτέρα στον Ορχομενό η μικτή ΕΣΚΑΣΕ. Οι παίκτες-τριες που κλήθηκαν

Στο κλειστό του Ορχομενού η μικτή της ΕΣΚΑΣΕ για αγόρια και κορίτσια θα κάνει μια ακόμα προπόνηση την ερχόμενη Δευτέρα 9 Μαρτίου.

Αναλυτικά, όλοι οι παίκτες-τριες που κλήθηκαν από τους προπονητές Παναγιώτη Μιχαήλ και Αργύρη Κουβάρα.

ΑΓΟΡΙΑ  17:30- 19:00
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος
1 Δεμερτζής Φώτης 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
2 Καπετάνιος Θεόδωρος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
3 Καράς Κωνσταντίνος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
4 Τσάλας Ιωάννης 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
5 Σβώλος Σωτήριος 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
6 Μερδίτης Χρυσοβαλάντης 2006 Α.Γ.Ε.Χ.
7 Σαλταρίκος Γεώργιος 2006 Αίαντας Αλιβερίου
8 Σπανός Ιωάννης 2006 Ακαδημία Ιστιαίας
9 Κρίκος Δημήτριος 2007 Απόλλων Λιβαδειάς
10 Παναγιωτίδης Μιχαήλ 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
11 Τσούρας Ιωάννης 2007 Απόλλων  Λιβαδειάς
12 Μπώκος Αθανάσιος 2006 Άρης Θήβας
13 Παπαγεωργίου Φίλιππος 2006 ΑΣΕ Μπούκαλη
14 Μολές Ανάργυρος 2006 Γ.Σ.Ιτέας
15 Δάγκουλας Γεώργιος 2007 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
16 Αφένδρας Δημήτριος 2006 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
17 Σκούμας Δημήτριος 2006 Ε.Σ. Κάδμος
18 Θανάσαινας Παναγιώτης 2007 Ε.Σ. Κάδμος
19 Χαρίλας Δημήτριος 2006 Έσπερος Λαμίας
20 Τασούλας Κωνσταντίνος 2006 Κένταυρος Λιβαδειάς
21 Μαμαρέλης Ανδρέας 2007 Μάκαρος Άμφισσας
22 Κουδούνας Ιωάννης 2006 Π.Α.Κ.
23 Χαντζής Κωνσταντίνος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
24 Χαλατσής Κωνσταντίνος 2006 Χ.Β.Α.
25 Αντωνίου Πέτρος – Λουκάς 2007 Γ.Σ. Αλιάρτου
26 Καρατζάβελος Ευάγγελος 2006 Αναγέννηση Λαμίας
27 Καλαθάς Παναγιώτης 2006 Αναγέννηση Λαμίας
28 Παλούκης Ευστάθιος 2006 Ακαδημία Άμφισσας
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 19:15-21:00
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος
1 Καπενέκου Φωτεινή 2006 Αστέρας Αλιβερίου
2 Ζωντού Γεωργία 2006 Αίας Αλιβερίου
3 Δάφνη Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
4 Κιούση Παναγιώτα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
5 Παπουτσή Αλίκη 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
6 Τζαμάλα Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
7 Καντά Χαρίτη 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
8 Πέτσα Χριστιάννα 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
9 Παπαρήγα Σοφία 2005 Αστέρας Αλιβερίου
10 Καλτσά Μαρία 2007 Έσπερος Λαμίας
11 Καλτσά Αλεξάνδρα 2005 Έσπερος Λαμίας
12 Ντάλη Μαρίνα 2005 Έσπερος Λαμίας
13 Υφαντή Εβελίνα 2006 Έσπερος Λαμίας
14 Μπάτσαρη Νικολέττα 2005 Κάδμος
15 Καλπούζου Ελένη 2006 Κάδμος
16 Μπόβαλη Ευσεβία 2006 Κάδμος
17 Καραμέρη Ευγενία 2005 Μάκαρος Άμφισσας
18 Καραγιάννη Μαριβάλια 2005 Μάκαρος Άμφισσας
19 Καραηλία Κωνσταντίνα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
20 Λίβα Έφη 2005 Μάκαρος Άμφισσας
21 Ξενοκώστα Ιωάννα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
22 Χαντζή Έλενα 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
23 Φραγκούλη Καίτη 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
24 Χάσκα Μαρεντίνα 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
25 Σταματίου Αμαλία 2006 Γ.Σ. Αλιάρτου
26 Ζυγογιάννη Κωνσταντίνα 2006 Γ.Σ. Αλιάρτου
27 Γκίκα Ηλιάδα Κάδμος
28 Βενιζέλου Ιωάννα Κάδμος

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (2ος Όμιλος): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (2η Αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (3ος Όμιλος): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (2η Αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: Ήττα στις λεπτομέρειες! (ΧΒΑ-Δόξα Λευκάδας 66-73)

pannikolaou