B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Η ΕΣΚΑΣΕ επικύρωσε τις βαθμολογίες. Ποιοι ανεβαίνουν, τι γίνεται με τα πρωταθλήματα υποδομής!

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Τετάρτης το έκτακτο Δ.Σ. της ΕΣΚΑΣΕ με το συμβούλιο της Ένωσης να επικυρώνει τις βαθμολογίες τη στιγμή της διακοπής και να παίρνει σημαντικές αποφάσεις για όλες τις κατηγορίες.

Για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ ανακηρύχθηκε πρωταθλήτρια η Αναγέννηση Λαμίας και μαζί με μια ομάδα ακόμα (κατά πάσα πιθανότητα Τελεθριακός), ανεβαίνει στη Γ’ Εθνική. Δεν υποβιβάζεται καμιά ομάδα.

Στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ δεν αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα, αλλά όπως σας είχαμε γράψει τις προηγούμενες μέρες, το εισιτήριο της ανόδου παίρνουν οι ΄δυο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Απόλλων Χαλκίδας,, Κονίστρες, Αρης Αμφίκλειας, Αλίαρτος). Επίσης δεν υποβιβάζεται κανένας.

Στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ δεν αναδεικνύεται πρωταθλητής αλλά την άνοδο για τη Β’ κατηγορία παίρνουν οι τρεις πρώτες ομάδες του κάθε ομίλου (Α.Ε. Καρύστου, Κένταυρος Λιβαδειάς, Άτλας Καρπενησίου).

Στο πρωτάθλημα Γυναικών τον τίτλο και την άνοδο για την Α2 Γυναικών παίρνει ο Έσπερος Λαμίας. Αν δεν δεχθεί, τότε η ΕΣΚΑΣΕ θα απευθυνθεί στα υπόλοιπα σωματεία.

Στο πρωτάθλημα εφήβων θα γίνουν νοκ-άουτ αγώνες σε ουδέτερα γήπεδα των δύο πρώτων από τους αντίστοιχους ομίλους της β’ φάσης και την πρόκριση για τον τελικό θα πάρουν οι νικητές των ημιτελικών που θα αναμετρηθούν επίσης σε ένα αγώνα σε ουδέτερη έδρα.

Τα ζευγάρια: Κάδμος-Μάκαρος & Έσπερος Λαμίας-ΧΒΑ.

Στο πρωτάθλημα παίδων κατά τον ίδιο τρόπο θα γίνουν νοκ-άουτ αγώνες σε ουδέτερα γήπεδα των δύο πρώτων από τους αντίστοιχους ομίλους της β’ φάσης και την πρόκριση για τον τελικό θα πάρουν οι νικητές των ημιτελικών που θα αναμετρηθούν επίσης σε ένα αγώνα σε ουδέτερη έδρα.

Τα ζευγάρια: Απόλλων Χαλκίδας-Μαλεσίνα & Μπούκαλη-Πρωτέας Σχηματαρίου.

Στο πρωτάθλημα κορασίδων το πρωτάθλημα θα συνεχιστεί σύμφωνα με την προκήρυξη από το σημείο που διεκόπη  και θα διεξαχθούν οι αγώνες: Μάκαρος-Σύλλας Αιδηψού, Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου, Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου. Οι δύο πρώτοι των ομίλων θα αγωνιστούν στον τελικό για την ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΣΚΑΣΕ:

Το ΔΣ της ΕΣΚΑΣΕ στη συνεδρίασή του ( αριθ πράξης 35/3-6-20)  αποφάσισε τα ακόλουθα:

ΘΕΜΑ 1ο  :  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ  ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΑΝΔΡΩΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Μετά την αναγκαστική λήξη  των αγωνιστικών δραστηριοτήτων της Α κατηγορίας Ανδρών  στις 9/3/20 λόγω της πανδημίας του COVID -19, της απόφασης της μη συνέχισης της διεξαγωγής  του πρωταθλήματος της αγωνιστικής περιόδου 2019-20 και σύμφωνα με την δυνατότητα τροποποίησης των προκηρύξεων (΄ Αρθρο 8 του Ν 4684/2020, ΦΕΚ  Α 86/25-4-20 ) τροποποιούνται τα άρθρα 4ο και 14ο της Ειδικής Προκήρυξης.

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της Α κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ όπως αυτή διαμορφώθηκε στις 9/3/20 ως εξής:

ΑΝΔΡΩΝ Α 7/3/2020

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

31

17

14

3

0

185

1208

1023

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

29

17

12

5

0

48

1140

1092

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

29

17

12

5

0

54

1144

1090

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

26

17

9

8

0

58

1289

1231

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

26

17

9

8

0

-25

1082

1107

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

26

17

9

8

0

-12

1128

1140

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

25

17

8

9

0

-7

1223

1230

AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

25

17

9

8

0

45

1165

1120

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

24

17

7

10

0

-5

1273

1278

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

23

17

6

11

0

-86

1068

1154

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

21

17

4

13

0

-103

1075

1178

ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

20

17

3

14

0

-152

1049

1201

Πρωταθλήτρια ομάδα αναδεικνύεται ο ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ .

Στην  Γ  Εθνική ανέρχονται ο ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ και επιπλέον κάποιο επιλαχόν σωματείο.

Επίσης δεν υποβιβάζεται καμία ομάδα  στην Β κατηγορία Ανδρών.

 

. ΘΕΜΑ 2ο  :  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ   ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΑΝΔΡΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Μετά την αναγκαστική λήξη  των αγωνιστικών δραστηριοτήτων της Β΄ κατηγορίας Ανδρών  στις 9/3/20 λόγω της πανδημίας του COVID -19, της απόφασης της μη συνέχισης της διεξαγωγής  του πρωταθλήματος της αγωνιστικής περιόδου 2019-20 και σύμφωνα με την δυνατότητα τροποποίησης των προκηρύξεων ( Αρθρο 8 του Ν 4684/2020, ΦΕΚ  Α 86/25-4-20 ) τροποποιούνται τα άρθρα 4ο και  14ο της  Ειδικής Προκήρυξης.

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της Β κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ όπως αυτή διαμορφώθηκε στις 9/3/20 ως εξής:

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

24

13

11

2

0

228

896

668

ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

24

13

11

2

0

129

808

679

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

21

13

8

5

0

46

834

788

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

20

13

7

6

0

-27

779

806

ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

20

13

7

6

0

25

789

764

ΑΟ ΚΥΜΗΣ

18

13

5

8

0

-64

699

763

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

15

13

2

11

0

-94

693

787

ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

14

13

1

12

0

-243

582

825

 

ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

23

12

11

1

0

189

883

694

ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

21

12

9

3

0

169

844

675

ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

21

12

9

3

0

89

862

773

ΑΟ ΜΩΛΟΣ

17

13

4

9

0

-21

727

748

ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

16

12

4

8

0

-65

639

704

ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

15

11

4

7

0

-37

693

730

ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

14

11

3

8

0

-158

570

728

ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

14

11

3

8

0

-166

657

823

 

Πρωταθλήτρια ομάδα  ΑΝΔΡΩΝ Β δεν αναδεικνύεται.

Ο πρώτος και ο δεύτερος του Α ομίλου και ο πρώτος και ο δεύτερος του Β ομίλου : ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΑΟ  ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ, ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ,  Ν. Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  αντίστοιχα ανέρχονται στην Α΄ κατηγορία Ανδρών.

Επίσης δεν υποβιβάζεται καμία ομάδα στην Γ κατηγορία Ανδρών.

ΘΕΜΑ 3ο  :  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ  ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΑΝΔΡΩΝ Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Μετά την αναγκαστική λήξη  των αγωνιστικών δραστηριοτήτων της Γ΄ κατηγορίας Ανδρών  στις 9/3/20 λόγω της πανδημίας του COVID 19, της απόφασης της μη συνέχισης της διεξαγωγής  του πρωταθλήματος της αγωνιστικής περιόδου 2019-20 και σύμφωνα με την δυνατότητα τροποποίησης των προκηρύξεων ( Αρθο 8 του Ν 4684/2020, ΦΕΚ  Α 86/25-4-20 ) τροποποιούνται  τα άρθρα 4ο και 14ο της  Ειδικής Προκήρυξης.

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της Γ !  κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ όπως αυτή διαμορφώθηκε στις 9/3/20 ως εξής:

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

12

6

6

0

0

138

444

306

ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

9

6

3

3

0

42

330

288

ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

8

5

3

2

0

53

333

280

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

8

5

3

2

0

11

210

199

ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

8

6

2

4

0

-51

290

341

ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

4

6

0

5

1

-193

226

419

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

10

5

5

0

0

114

363

249

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

10

6

4

2

0

128

444

316

ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

9

5

4

1

0

96

307

211

ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

8

6

3

2

1

-18

307

325

ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

7

6

1

5

0

-88

306

394

ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

6

6

0

6

0

-232

265

497

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ

Bathmoi

Agones

Win

Lost

Miden

Diafora

MyPoints

OtherPoints

ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

13

7

6

1

0

117

477

360

ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

13

7

6

1

0

87

447

360

ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ

12

7

5

2

0

29

497

468

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

9

6

3

3

0

-10

281

291

ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

9

7

2

5

0

-21

404

425

ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

7

7

1

5

1

-169

254

423

ΑΣ ΜΟΥΤΑ

6

7

1

5

1

-33

313

346

ΡΕΠΟ

0

0

0

0

0

0

0

0

Πρωταθλήτρια ομάδα ΑΝΔΡΩΝ Γ δεν αναδεικνύεται

Ο πρώτος του Α ομίλου, ο πρώτος του Β ομίλου και ο πρώτος του Γ ομίλου: ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ, ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ, ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ αντίστοιχα, ανέρχονται στην Β κατηγορία Ανδρών.

ΘΕΜΑ 4ο  :  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ  ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Μετά την αναγκαστική λήξη  των αγωνιστικών δραστηριοτήτων της  κατηγορίας Γυναικών  στις 9/3/20 λόγω της πανδημίας του COVID 19, της απόφασης της μη συνέχισης της διεξαγωγής  του πρωταθλήματος της αγωνιστικής περιόδου 2019-20 και σύμφωνα με την δυνατότητα τροποποίησης των προκηρύξεων ( Άρθρο 8 του Ν 4684/2020, ΦΕΚ  Α 86/25-4-20 ) τροποποιούνται  το άρθρο 14ο της Ειδικής Προκήρυξης.

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της  κατηγορίας ΓΥΝΑΙΚΩΝ.

Πρωταθλήτρια ομάδα ΓΥΝΑΙΚΩΝ αναδεικνύεται ο ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ο οποίος την αγωνιστική περίοδο 2020-21 με βάση την απόφαση της ΕΟΚ ανέρχεται  στην Α2  Εθνική κατηγορία Γυναικών ή κάποιο επιλαχόν σωματείο.

 

ΘΕΜΑ 5ο  :  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΠΡΩΤΑΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της  Β φάσης κατηγορίας ΕΦΗΒΩΝ.

Μετά την απόφαση της ΕΟΚ  για την διεξαγωγή του Πανελληνίου πρωταθλήματος Εφήβων  το πρωτάθλημα θα συνεχιστεί σύμφωνα με την προκήρυξη από το σημείο που διεκόπη  και θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα οι αγώνες

  1. ΚΑΔΜΟΣ –  ΜΑΚΑΡΟΣ και ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. Στη συνέχεια οι νικητές των παραπάνω συναντήσεων θα αγωνιστούν σε ουδέτερο γήπεδο στον τελικό για την ανάδειξη του πρωταθλητή.
  3. Η πρωταθλήτρια ομάδα θα λάβει μέρος στην ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ΕΦΗΒΩΝ.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Η συμμετοχή των σωματείων στους παραπάνω αγώνες δεν είναι υποχρεωτική και  εάν κάποιο σωματείο δεν επιθυμεί να συμμετέχει στους αγώνες δεν θα επιβληθούν οι ποινές που αναφέρονται στο άρθρο  2ο  της Γενικής προκήρυξης.

ΘΕΜΑ 6ο  :  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωταθλήτρια ομάδα έχει αναδειχθεί ο ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  Αιδηψού που θα λάβει μέρος στην ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ΝΕΑΝΙΔΩΝ.

ΘΕΜΑ 7ο  :  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ  ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΠΑΙΔΩΝ

Μετά την αναγκαστική λήξη  των αγωνιστικών δραστηριοτήτων της  κατηγορίας Παίδων   στις 9/3/20 λόγω της πανδημίας του COVID 19, της απόφασης της μη συνέχισης της διεξαγωγής  του πρωταθλήματος της αγωνιστικής περιόδου 2019-20 και σύμφωνα με την δυνατότητα τροποποίησης των προκηρύξεων ( Άρθρο 8 του Ν 4684/2020, ΦΕΚ  Α 86/25-4-20 ) τροποποιούνται το άρθρο 4ο  της Ειδικής Προκήρυξης.

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της  κατηγορίας ΠΑΙΔΩΝ.

Μετά την απόφαση της ΕΟΚ  για την διεξαγωγή του Πανελληνίου πρωταθλήματος Παίδων  το πρωτάθλημα θα συνεχιστεί ως εξής:

Θα αγωνιστούν ο πρώτος του Α ομίλου με τον δεύτερο του Β ομίλου και ο πρώτος του Β ομίλου με τον δεύτερο του Α ομίλου σε ουδέτερα γήπεδα

Συγκεκριμένα θα διεξαχθούν οι παρακάτω αγώνες :

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ και   ΜΠΟΥΚΑΛΗ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  2. Στη συνέχεια οι νικητές των παραπάνω συναντήσεων θα αγωνιστούν σε ουδέτερο γήπεδο  στον τελικό για την ανάδειξη του πρωταθλητή
  3. Η πρωταθλήτρια ομάδα θα λάβει μέρος στην ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ φάση του Πανελλήνιου   Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Η συμμετοχή των σωματείων στους παραπάνω αγώνες δεν είναι υποχρεωτική και  εάν κάποιο σωματείο δεν επιθυμεί να συμμετέχει στους αγώνες δεν θα επιβληθούν οι ποινές που αναφέρονται στο άρθρο  2ο  της Γενικής προκήρυξης.

ΘΕΜΑ 8ο  :  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Αποφασίζεται η επικύρωση της βαθμολογίας της  Β φάσης κατηγορίας ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

Μετά την απόφαση της ΕΟΚ  για την διεξαγωγή του Πανελληνίου πρωταθλήματος Κορασίδων  το πρωτάθλημα θα συνεχιστεί σύμφωνα με την προκήρυξη από το σημείο που διεκόπη  και θα διεξαχθούν  οι αγώνες :

  1. ΜΑΚΑΡΟΣ – ΣΥΛΛΑΣ ,  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ και

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ –  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

  1. ΟΙ δύο πρώτοι των ομίλων θα αγωνιστούν στον τελικό για την ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας.

Η πρωταθλήτρια ομάδα θα λάβει μέρος στην ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Η συμμετοχή των σωματείων στους παραπάνω αγώνες δεν είναι υποχρεωτική και  εάν κάποιο σωματείο δεν επιθυμεί να συμμετέχει στους αγώνες δεν θα επιβληθούν οι ποινές που αναφέρονται στο άρθρο  2ο  της Γενικής προκήρυξης.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

  1. Ο χρόνος διεξαγωγής των προαναφερομένων αγώνων θα εξαρτηθεί από τον χρόνο διεξαγωγής των Πανελληνίων πρωταθλημάτων  και θα ενημερωθείτε έγκαιρα.
  1. Σωματείο που δεν επιθυμεί να αγωνιστεί να το ανακοινώσει εγγράφως  μέχρι 15/6/20 στην ΕΣΚΑΣΕ.
  1. Οι αγώνες θα διεξαχθούν χωρίς παρουσία θεατών με τους όρους που αναφέρονται στο αγωνιστικό πρωτόκολλο της ΕΟΚ, που έχει εγκριθεί από την αρμόδια  Υγειονομική Επιστημονική Επιτροπή της ΓΓΑ ( δελτίο Τύπου της ΓΓΑ 31/5/20).

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Ανατροπή στην αρχική απόφαση! Κανονικά αγώνες & προπονήσεις στο κλειστό Αυλίδας!

pannikolaou

Stop σε προπονήσεις και αγώνες στο κλειστό Αυλίδας! Αναβάλλονται οι αγώνες στις 24-25/10!

pannikolaou