ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Stereabasket Awards 2020 (γ’ μέρος): Τελικά αποτελέσματα από τα e-mails!

Ολοκληρώθηκε την Κυριακή η ψηφοφορία για το τρίτο και τελευταίο μέρος του διαγωνισμού των Stereabasket Awards που αφορούσε τις κατηγορίες καλύτεροι παίκτες παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων αλλά και του καλύτερου προπονητή της Περιφέρειας στα τμήματα υποδομής για τη σεζόν 2019-20, με ψηφοφορία μέσω της ιστοσελίδας, ενώ παράλληλα τελείωσε η ψηφοφορία και μέσω των e-mails.

Και φέτος, ίσχυσε αυτή η καινοτομία στο διαγωνισμό με το τελικό αποτέλεσμα που βγήκε να είναι σε συνδυασμό (50%-50%) της ψήφου του κοινού μέσω του stereabasket, αλλά και επιλεγμένων παραγόντων, παικτών, προπονητών, διαιτητών μέσω mail με τις επιλογές μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου να ήταν ακριβώς οι ίδιες με την ψηφοφορία από το stereabasket.gr

Ας δούμε λοιπόν τις ψήφους μέσω της διαδικασίας των e-mails και αργότερα σε νεότερη ανάρτηση θα ακολουθήσει η ψηφοφορία μέσω του stereabasket για να ανακοινωθούν και τα τελικά συγκεντρωτικά αποτελέσματα του τρίτου μέρους του διαγωνισμού.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20

(ΨΗΦΟΙ: 87)

Λουλακάς Κωνσταντίνος (ΧΒΑ) 12 (13,79%)

Μπλόντζος Γιάννης (Μαλεσίνα) 9 (10,34%)

Αποστολάτος Βαγγέλης (Απόλλων Χαλκίδας) 9 (10,34%)

Μάρκου Δημήτρης (Απόλλων Χαλκίδας) 9 (10,34%)

Αντωνόπουλος Γιώργος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 8 (9,19%)

Αναστασόπουλος Δημήτρης (ΧΒΑ) 5 (5,75%)

Μπόγρης Γιώργος (Κάδμος) 5 (5,75%)

Σακκάς Θωμάς (Μπούκαλη) 4 (4,60%)

Χαντζής Κωνσταντίνος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4 (4,60%)

Χαρίλας Θανάσης (Έσπερος Λαμίας) 4 (4,60%)

Μαναίος Κωνσταντίνος (Γ.Σ. Ιτέας) 3 (3,45%)

Γεωργούσης Παναγιώτης (Μπούκαλη) 2 (2,30%)

Χαλκιάς Θεοφάνης (Γ.Σ. Ιτέας) 2 (2,30%)

Δημητρός Δημήτρης (Μαλεσίνα) 1 (1,15%)

Κοτρογιάννης Γιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 1 (1,15%)

Μούρτος Παναγιώτης (Μάκαρος) 1 (1,15)

Μοιρώτσος Δημήτρης (Απόλλων Χαλκίδας) 1 (1,15%)

Παπαδήμας Παναγιώτης (Μπούκαλη) 1 (1,15%)

Πολύχρονος Δημήτρης (Απόλλων Χαλκίδας) 1 (1,15%)

Πορτολομαίος Γιωργος (Α.Σ. Καρυστίας) 1 (1,15%)

Ρέτσας Κωνσταντίνος(Αστέρας Αλιβερίου) 1 (1,15%)

Σκούμας Δημήτρης (Κάδμος) 1 (1,15%)

Σύρμας Γιώργος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1 (1,15%)

Τούτουζας Στέλιος (Κάδμος) 1 (1,15%)

Ζότος Νικόλαος (Λοκρός) – –

Καβανόζης Γρηγόρης (Α.Σ. Καρυστίας) – –

Καλορίτης Νίκος (ΧΒΑ) – –

Καραμάνος Ανέστης(Αστέρας Αλιβερίου) – –

Κουκουβάος Σάββας(Αστέρας Αλιβερίου) – –

Μπελιάς Δημήτρης (Πρωτέας Σχηματαρίου) –

Μπιλέρης Σταύρος (Μάκαρος) –

Μπίντζας Στέφανος  (Έσπερος Λαμίας) – –

Μπότσης Μιχάλης (Κάδμος) –

Πάτας Φίλιππος (Λοκρός) –

Φωτοκεχαγιάς Κυριάκος (Α.Σ. Καρυστίας) – –

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-20

(ΨΗΦΟΙ: 95)

Μαντζούκας Δημήτρης (Έσπερος Λαμίας) 19 (20,00%)

Θανάσαινας Βασίλης (Κάδμος) 12 (12,63%)

Ζυγομήτρος Ηλίας (Κάδμος) 8 (8,42%)

Βαλαής Νικήτας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7 (7,37%)

Βογιατζής Παντελής (ΧΒΑ) 7 (7,37%)

Μπόγρης Λουκάς (Κάδμος) 7 (7,37%)

Σεργιανάϊ Δημήτρης (Έσπερος Λαμίας) 7 (7,37%)

Καραστάθης Θανάσης (Λοκρός) 3 (3,16%)

Σταθόπουλος Στάθης (ΧΒΑ) 3 (3,16%)

Δρίβας Γιώργος (Μάκαρος) 2 (2,10%)

Καρανάσος Βαγγέλης του Β. (Αλίαρτος) 2 (2,10%)

Καρανάσος Βαγγελης του Η.(Αλίαρτος) 2 (2,10%)

Μωράκης Αναστάσιος (Άρης Αμφίκλειας) 2 (2,10%)

Στρωτός Αθανάσιος (Άρης Αμφίκλειας) 2 (2,10%)

Αντωνόπουλος Γιώργος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1 (1,05%)

Γεωργουσόπουλος Δημήτρης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1 (1,05%)

Ζανιάς Ευθύμιος (Άρης Αμφίκλειας) 1 (1,05%)

Θεοφανόπουλος Αποστόλης (Έσπερος Λαμίας) 1 (1,05%)

Κατσιμίχας Παναγιώτης (Αλίαρτος) 1 (1,05%)

Μαυροζούμης Κωνσταντίνος (Σύλλας) 1 (1,05%)

Μπάνος Δημήτρης (Αίας Αλιβερίου) 1 (1,05%)

Παπαδήμας Ευθύμιος (Μάκαρος) 1 (1,05%)

Παπανικολάου Μάνος (Α.Ε.Λίμνης) 1 (1,05%)

Σπύρου Κωνσταντίνος (ΧΒΑ) 1 (1,05%)

Ψαριανός Γιώργος (Κονίστρες) 1 (1,05%)

Ψυχούλης (Έσπερος Λαμίας) 1 (1,05%)

Ανδρέου Παύλος (Άτλας Καρπενησίου) – –

Καδδίτης Νίκος (Αίας Αλιβερίου) – –

Καραλής Παναγιώτης (Λοκρός) – –

Μεθενίτης Στέλιος (Πρωτέας Σχηματαρίου) – –

Μπανούτας Γιώργος (Πρωτέας Σχηματαρίου) – –

Ξαγάρας Κλεομένης (Μάκαρος) – –

Πολύχρονος Γιώργος (Αίας Αλιβερίου) – –

Πρένγκα Νίκος (Σύλλας) – –

Σεργιανάϊ Κώστας (Άτλας Καρπενησίου) – –

Σοροβός Πέτρος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) – –

Τάσιος Δημήτρης (Κονίστρες) – –

Τσικνής Πάρης (Μάκαρος) – –

Φίλης Γιάννης (Κάδμος) – –

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ

 

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-20

(ΨΗΦΟΙ: 52)

Χαντζή Έλενα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 12 (23,07%)

Καραηλία Κωνσταντίνα (Μάκαρος) 6 (11,54%)

Καραμέρη Ευγενία (Μάκαρος) 5 (9,61%)

Λίβα Έφη (Μάκαρος) 5 (9,61%)

Κάντα Χαρίτη (Απόλλων Λιβαδειάς) 4 (7,69%)

Χάσκα Μαριντίνα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3 (5,77%)

Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα (Άρης Θήβας) 3 (5,77%)

Δάφνη Μάρα (Απόλλων Λιβαδειάς) 2 (3,85%)

Καλτσά Αλεξανδρα (Έσπερος Λαμίας) 2 (3,85%)

Φραγκούλη Καίτη (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2 (3,85%)

Καραγιάννη Μαριβάλια (Μάκαρος) 1 (1,92%)

Κυργιώργη Βίκυ (Σύλλας) 1 (1,92%)

Λούμη Θεοδώρα (Σύλλας) 1 (1,92%)

Μπάτσαρη Νίκη (Κάδμος) 1 (1,92%)

Μπόβαλη Ιωάννα (Κάδμος) 1 (1,92%)

Παπαρήγα Σοφία (Αστέρας Αλιβερίου) 1 (1,92%)

Σουλιάδη Όλγα (Σύλλας) 1 (1,92%)

Χουλιαρά Δήμητρα (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1 (1,92%)

Βενιζέλου Ιωάννα (Κάδμος) – –

Γκίκα Ηλιάντα (Κάδμος) – –

Ευαγγελοδήμου Αλίκη (Πανευρυτανική) – –

Ζυγογιάννη  Κωνσταντίνα (Αλίαρτος) – –

Κεπενέκου Βιβή (Αστέρας Αλιβερίου) – –

Κιούση Νότα (Απόλλων Λιβαδειάς) – –

Κολοβού Έφη (Πρωτέας Σχηματαρίου) – –

Μαυρίδη Παρασκευή (Άρης Θήβας) – –

Νικόλα Φιόνα (Αστέρας Αλιβερίου) –

Ντελημιχάλη Λίλα (Άρης Θήβας) – –

Σταματίου Αμαλία (Αλίαρτος) – –

Χαραλαμπίδη Μαρία (Αλίαρτος) – –

Χουλιαρά Κατερίνα (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) – –

ΑΛΛΗ ΠΑΙΚΤΡΙΑ

 

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-20

(ΨΗΦΟΙ: 51)

Τσαβόνι Βαλεντίνα (Σύλλας) 18 (35,29%)

Νίτσογλου Έλενα (Σύλλας) 6 (11,76%)

Φουντουλάκη Μάρω (Απόλλων Χαλκίδας) 5 (9,80%)

Μαχαίρα Γιώτα (Σύλλας) 4 (7,84%)

Ξενοκώστα Χρυσάνθη (Μάκαρος) 3 (5,89%)

Γεωργίου Μαρία (Απόλλων Χαλκίδας) 2 (3,92%)

Μάντζαρι Έρρικα (Μάκαρος) 2 (3,92%)

Μαργώνη Αγγελική (Αλίαρτος) 2 (3,92%)

Μπαράκου Τένια (Αστέρας Αλιβερίου) 2 (3,92%)

Πεσλή Γεωργία (Άρης Θήβας) 2 (3,92%)

Μπαράκου Έλλη (Αστέρας Αλιβερίου) 1 (1,96%)

Ντέλλου Κατερίνα (Απόλλων Χαλκίδας) 1 (1,96%)

Ρούσσου Βασιλική (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1 (1,96%)

Σκούμα Ευθαλία (Άρης Θήβας) 1 (1,96%)

Στραουνεάνου Πάολα (Άρης Θήβας) 1 (1,96%)

Ηλία Αγγελική(Αστέρας Αλιβερίου) – –

Μοιρώτσου Θεοδώρα (Απόλλων Χαλκίδας) – –

Παπαγεωργιου Φαίη (Πρωτέας Σχηματαρίου) – –

Πατσούρα Έλενα (Σύλλας) – –

Πεταχτή Ελένη (Αστέρας Αλιβερίου) – –

Πολυτήρα Βασιλική (Πρωτέας Σχηματαρίου) – –

Σταματίου Αμαλία (Αλίαρτος) – –

ΑΛΛΗ ΠΑΙΚΤΡΙΑ

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2019-20

(ΨΗΦΟΙ: 67)

Κουβάρας Αργύρης (ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΣΥΛΛΑΣ) 22 (32,83%)

Αναστασίου Αποστόλης (ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΔΜΟΣ) 13 (19,40%)

Σοφογιάννης Γιάννης (ΕΦΗΒΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 11 (16,41%)

Γκλιάτης Αντώνης (ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 7 (10,45%)

Φαρόπουλος Στέργιος (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ) 7 (10,45%)

Χαντζής Ηλίας (ΠΑΙΔΕΣ-ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) 7 (10,45%)

 

 

Σχετικά άρθρα

Τουρνουά ”Ραφαήλ Σκεμπές” (2η μέρα-photo album)

pannikolaou

Final-6 Νεανίδων: Απέναντι στις καλύτερες! (Σύλλας-Ηλιούπολη 40-65)

pannikolaou

Δηλώσεις Αργ. Κουβάρα & Βασ. Κυργιώργη για τον αγώνα με τον Κρόνο (video)

pannikolaou