B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Κλήρωση Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ & Β’ Όμιλος) 2020-21

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας που και φέτος θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους, με τις ομάδες χωρισμένες με γεωγραφικά κριτήρια.

Οι δύο όμιλοι είναι των 8 ομάδων και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 
1η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΔΡΟΣΙΑ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

 

3η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΡΟΣΙΑ

ΔΟΞΑ ΔΙΦ./ΜΕΣΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΡΟΣΙΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

7η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΔΡΟΣΙΑ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΕΔΕΩΝ

ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ-ΚΥΝΟΣ

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΦΑΛΑΡΑ-ΜΩΛΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΚΥΝΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΦΑΛΑΡΑ

ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΚΥΝΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΩΛΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

7η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ

Σχετικά άρθρα

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou

Ραντεβού στον παράδεισο! ”Έφυγε” και ο Ντιέγκο Μαραντόνα!

pannikolaou