FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Κλήρωση Εφήβων 2020-21

Το πρωτάθλημα εφήβων για την αγωνιστική περίοδο 2020-21 θα είναι και φέτος από τα πρώτα που θα ξεκινήσουν στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με το τζάμπολ να έχει οριστεί για τις 19 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο. ΚΥΜΗΣ

Α.Σ. ΚΑΡΣΥΣΤΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Α.Ο. ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Σ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Ο. ΚΥΜΗΣ

 

4η Αγωνιστική

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-ΣΤΥΡΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο. ΚΥΜΗΣ

 

5η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΧΒΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΆΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

4η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΕΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

5η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

2η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπο: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπο: ΑΤΛΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Γ. Σοφογιάννης: ”Αποτελεί μονόδρομο η συνέχιση των πρωταθλημάτων”

pannikolaou

Υπέρ της συνέχισης των πρωταθλημάτων η Αναγέννηση Λαμίας

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou