FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Κλήρωση Παίδων 2020-21

Το πρωτάθλημα παίδων για την αγωνιστική περίοδο 2020-21 θα είναι αυτό που θα κάνει το πρώτο τζάμπολ για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ καθώς έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει το διήμερο 19-20 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

2η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

3η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΈΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η Αγωνιστική

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας 80-59

pannikolaou

Φιλικό: Ερμής Σχηματαρίου-Τελεθριακός 64-54

pannikolaou

Προαιρετικό το παιδικό-εφηβικό για τις ομάδες Εθνικών κατηγοριών!

pannikolaou