Α2

Κλήρωση Α2 Γυναικών. Το πρόγραμμα του Έσπερου Λαμίας

Για πρώτη φορά στην ιστορία του ο Έσπερος Λαμίας θα αγωνιστεί στην Α2 Γυναικών και το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου έχει ως εξής:

Το πρωτάθλημα ξεκινάει στις 18 Οκτωβρίου και ο Έσπερος Λαμίας για την 1η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Φίλιππο Βέροιας.

Στην έδρα του θα παίξει για πρώτη φορά στις 25 Οκτωβρίου (2η αγωνιστική) με αντίπαλο τον Γ.Σ.Κ. Λασσάνης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20
ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική - 08/11/20
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική - 15/11/20
ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική - 22/11/20
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική - 29/11/20
ΜΕΝΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 06/12/20
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική - 13/12/20
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική - 17/01/21
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 24/01/21
ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική - 31/01/21
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική - 07/02/21
ΜΕΝΤ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική - 14/02/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική - 21/02/21
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική - 28/02/21
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική - 07/03/21
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

Σχετικά άρθρα

Stereabasket Awards 2020 μέσα από τα πλάνα του STAR Κ.Ε.

pannikolaou

Ο Παναγιώτης Φασούλας στα Stereabasket Awards!

pannikolaou

Αναβολή της κλήρωσης των πρωταθλημάτων της ΕΟΚ!

pannikolaou