FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Το πρόγραμμα στις πρώτες 6 αγωνιστικές της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

Η ΕΣΚΑΣΕ έκανε σήμερα γνωστό το πρόγραμμα των πρώτων 6 αγωνιστικών στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας, που θα ξεκινήσει στις 3 Οκτωβρίου.

Αλλαγές σε σχέση με πέρυσι σε γήπεδα υπάρχουν όσο αφορά τον ΓΑΣ Βασιλικού, που θα χρησιμοποιήσει ως έδρα το κλειστό γυμναστήριο της Αυλίδας λόγω των γνωστών προβλημάτων στην έδρα του, ενώ και ο Άρης Αμφίκλειας θα αγωνιστεί αρχικά στο κλειστό της Ελάτειας λόγω των εργασιών (τοποθέτηση παρκέ) στο κλειστό γυμναστήριο της Αμφίκλειας.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τις ημερομηνίες αλλά και τις ώρες έναρξης των αγώνων:

1η Αγωνιστική (3/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

 

2η Αγωνιστική (10/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική (17/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

19:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική (24/10)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική (31/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική (7/11)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας 80-59

pannikolaou

Φιλικό: Ερμής Σχηματαρίου-Τελεθριακός 64-54

pannikolaou

Συνεργασία με τον Ο.Κ. Ελευσίνας για τον Γ. Βελισσαράκο!

pannikolaou