ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας 29-47

Μόνη αήττητη ομάδα στο δ’ όμιλο ο Γ.Σ. Ιτέας, που πέρασε και από τη Λιβαδειά κερδίζοντας τον Απόλλωνα με 29-47.

Κακό ματς, με τους φιλοξενούμενους να ξεφεύγουν στο ημίχρονο με +16 πόντους (12-28), τον Απόλλωνα να πλησιάζει μέχρι τους 8 στη γ΄ περίοδο, αλλά την ομάδα του Μωραΐτη να διατηρεί απόσταση ασφαλείας και να φτάνει εύκολα στη νίκη με 29-47.

Διαιτητές: Τσόκανος-Βιορές.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 6-15, 6-13, 8-4, 9-15.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάλλης): Γκόβαρης, Σκοτίδας, Γκιζίμης 3, Παπαγεωργίου 5, Μπουζίκας 4, Κουτσούμπας, Στάντζος 9 (2), Κωτσαδάμ Αν.6, Κατσής, Κατοπώδης, Κωτσαδάμ Λ. 1, Κορόγιαννος.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Μωραΐτης): Μολές Ι., Μαναίος 4 (1), Κουτρόγιαννος, Χαλκιάς 23 (2), Περδίκης 6, Αναγνωστάκος 6, Κατσίμπρας Φ., Κατσίμπρας Π. 2, Τζαμτζής, Τσιριπέρου 4, Λάϊος, Μολές Α. 2.