ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ: Μπούκαλη-Αναγ. Λαμίας 70-55

Το 2/2 στο πρωτάθλημα εφήβων πέτυχε η ομάδα των Μπούκαλη επικρατώντας στο τοπικό ντέρμπι της Λαμίας, της Αναγέννησης με 70-55.

Οι τυπικά γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο με 30-20, στο 30′ το ματς πήγε στον πόντο (44-43), με την ομάδα του Πιτσιλιώνη να πετυχαίνει ένα επιμέρους σκορ 26-12 στην τελευταία περίοδο φτάνοντας στη νίκη με +15 πόντους διαφορά.

Διαιτητές: Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-12, 30-20, 44-43, 70-55.

ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Πιτσιλιώνης): Παπαγεωργίου, Αναγνωστόπουλος, Λαμπρακόπουλος 9, Αντωνόπουλος 6, Σακκάς 27, Γκούμας, Πατάγιας, Τυμπλαλέξης 10, Καραστάθης 3, Παπαδήμας Κ. 8, Κιαμούρης 7, Γαλάνης.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (Μελισσάρης): Μωϋσογλου 5, Κουμπούρας 2, Σταθόπουλος 6, Οικονόμου 14 (2), Λαδάς, Φασούλας 2, Νταβάκος, Τσουκαράς 1, Κεραμάρης 16, Θεοδωρόπουλος 7, Στεφανής 2, Σαϊτης.