B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18 Οκτωβρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ καθώς αυτό το Σαββατοκύριακο 17-18 Οκτωβρίου, μπαίνει στο πρόγραμμα και η Β’ Κατηγορία, στους δύο ομίλους!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του διημέρου 17-18 Οκτωβρίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Χαϊνά-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Κονίστρες (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Σκούτας-Μαρτινάκος-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Τσάλας-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Ελάτειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Χαλκίδας (Χουγιάζος-Κάλφα)

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας (Ζάχος-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Χουγιάζος)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χαϊνά-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

13:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Βιορές-Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Νικολιάς-Γκογκορώσης)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κύνος (Βιορές-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας (Χουσιάδας)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Α.Ε. Καρύστου (Γερονικολός-Βιορές)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Τσάλας-Καλαπόδης)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Αίαντας Αυλίδας (Γερονικολός-Βιορές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Κάλφα-Αποστόλου)

18:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Προοδευτική Λάρυμνας (Ζάχος-Τσόκανος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Γ.-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αρτσίτας-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζης-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου  (Γερονικολός)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αρτσίτας-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετώνης)

16:30 Κλειστό Ελάτειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Χριστοδούλου)

13:30 Κλειστό Άμφισσας Ακαδ. Άμφισσας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Πανευρυτανική (Ζάχος-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Ζαχος-Χουσιάδας)

 

 

Σχετικά άρθρα

Τεχνικός Διευθυντής στις υποδομές του Απόλλωνα Χαλκίδας ο Δημ. Βαρβούνης!

pannikolaou

Κλειστό για απολύμανση το γυμναστήριο Αυλίδας!

pannikolaou

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (24-25/10)

pannikolaou