B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες στα πρωταθλήματα της Ένωσης το Σαββατοκύριακο 24-25 Οκτωβρίου, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη Β΄κατηγορία (β’ όμιλος), αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστέρας Αλιβερίου (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Λοκρός (Κάλφα-Μασλατζίδης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αλίαρτος (Γερονικολός-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Χουγιάζος-Τσόκανος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κύνος (Χουγιάζος-Βιορές)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αλέξανδρος (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Πανευρυτανική (Ζάχος)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Καραμπιτσάκος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μούτα (Ντάνος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Νικολιάς-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ο Κύμης (Χατζής-Μασλατζίδης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Χατζής-Μασλατζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Κάλφα-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μάκαρος  (Γερονικολός-Κατσέλη)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Τσόκανος-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Τσάλας Γ.)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Προοδευτική (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Νικολιάς-Γιαπλές)

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Βαρσαμάς-Παναγιώτου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Τσόκανος-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Γερονικολός-Βιορές)

 

Σχετικά άρθρα

Στεφ. Παπανδρέου: ”Πάμε για ένα πρωτάθλημα-εξπρές τριών μηνών”

pannikolaou

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou