ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/10)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 24-25 Οκτωβρίου, ενώ αγώνες θα γίνουν και την Τετάρτη 28/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστέρας Αλιβερίου (Κογιώνος-Νιαβής-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Λοκρός (Μπάνος-Βελεσιώτη-Νταντή)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Δρίβα-Παύλος-Κούλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Μπάκα-Γκόλιας-Σαράντης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αλίαρτος (Τραυλού-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Μέτσικα-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κύνος (Σύρος-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας (Κάζας-Κάππας-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αλέξανδρος (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Κ.-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Πανευρυτανική (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Σαράντης-Γκόλιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μούτα (Αντωνίου-Ζέρβα-Κούλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

19:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Μασλατζίδης Στεφ.)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ο Κύμης (Μπάνος-Νικολακάκης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μπάνος-Νικολακάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάκα-Ρίζος-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Τριανταφύλλου-Νταντή-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μάκαρος  (Σαράντης-Γκόλιας)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Κουρούλης-Σύρος-Κόνδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Πατσούρας-Χριστόπουλος)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Προοδευτική (Νιάβης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μέτσικα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Κουρούλης-Σύρος-Κόνδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Χριστόπουλος)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Κογιώνος-Κάζας)

Σχετικά άρθρα

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou

Ανακοίνωση ΕΣΚΑΣΕ για τα τοπικά πρωταθλήματα!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/10-1/11)

pannikolaou