FEATURED Α2 Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Πρεμιέρα στις Εθνικές κατηγορίες! Πρόγραμμα & διαιτητές για τις ομάδες της Περιφέρειας!

Πρεμιέρα για τα πρωταθλήματα των Εθνικών κατηγοριών όσο αφορά τις ομάδες της Περιφέρειας, με εκπροσώπηση φέτος στη Β’ Εθνική με τους Έσπερο Λαμίας, Ερμή Σχηματαρίου, ΧΒΑ, στη Γ’ Εθνική με Αναγέννηση Λαμίας, Τελεθριακό και ΑΕΕΠ Χαλκίδας, αλλά και στην Α2 Γυναικών με τον Έσπερο Λαμίας!

Παρακάτω, μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της πρεμιέρας για όλες τις ομάδες της Περιφέρειας, αλλά και τους διαιτητές σε όλους τους ομίλους:

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Ολύμπια Λάρισας Γιαννούλης Στ.-Τσάλλας (Φωτιάδης)

Ν. Ιωνίας 13.00 Νίκη Βόλου-Απόλλων Πτολεμαϊδας Λυτροσυγκούνης-Σάλτας (Τσιργούλας)

Αγρινίου ΜΚ 16.00 Αργοναύτες-Πιερικός Αρχέλαος Ντίνγκο-Σταμπουλής (Πατσαντζόπουλος)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Κολοκυθάς-Ντόντης (Πλεξίδας)

Δ. Βικέλας 14.00 Φίλιππος Βέροιας-Έσπερος Λαμίας Καραβάς-Αναστασιάδης Π. (Μελανίδης)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Ιωάννινα  Σταματόπουλος-Δόλγυρας-Κοντογιάννης (Χλώρος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσουμαχίδης-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκουντελιάς)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου Φακίτσας-Μαραμής-Καρακώστας (Σιμητόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΧΒΑ Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τσιργούλας)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Μυτιλήνης 15.00 Παπάδος Γέρας-ΦΟ Βροντάδου Καλογριάς-Σπυρλιδάκης (Σαλαβός)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Ορφανός Ιορδ.-Ζαγούρης (Δραμεσιώτης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαροι Καλλιθέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Μαρουδιάς-Τσίγκου (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος Χίου-Μίλων Ντάνος-Μαρίγλη (Μάρης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Τελεθριακός  Χατζημάρκος-Τσικριτσάκη (Παπαδόπουλος Στ.)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Λέων Μεσολογγίου Πιτσίλκας-Γιατρόπουλος

Παλαμά 17.00 Παλαμά Τιτάνες-Γόμφοι Ζαχαρής-Μπουγλος Ι.

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Λαμίας Ευφραιμίδης-Χατζηκώστας

ΔΑΚ Καναλλακίου 17.00 ΑΕ Καναλλακίου Αχερ.-ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων Διαμαντής-Βίννης (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 ΓΣ Αμπελώνα 1986-ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Αγορογιάννης) (28/10)

 

 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (5η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες 68-59

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς 60-72

pannikolaou