FEATURED Γ ΕΘΝΙΚΗ

Κλήρωση Γ’ Εθνικής (4ος όμιλος): Το πρόγραμμα της Αναγέννησης Λαμίας

Ολοκληρώθηκε και η κλήρωση για τον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, με τη συμμετοχή εκεί, εκπρόσωπος της Ένωσης, της Αναγέννησης Λαμίας.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 24 Οκτωβρίου και η Αναγέννηση Λαμίας στην πρεμιέρα θα υποδεχθεί τον Αμπελώνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, όπου αναμένεται να προστεθούν δύο ακόμα ομάδες από τις Ενώσεις ΕΣΚΑΒΔΕ και ΕΣΚΑΘ ώστε να συμπληρωθούν οι 10 ομάδες του ομίλου.

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 24/10/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΕΣΚΑΘ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

2η Αγωνιστική - 31/10/21
ΕΣΚΑΘ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

3η Αγωνιστική - 07/11/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΕΣΚΑΘ

4η Αγωνιστική - 21/11/21
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΕΣΚΑΘ

5η Αγωνιστική - 28/11/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΣΚΑΘ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

6η Αγωνιστική - 05/12/21
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΕΣΚΑΘ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική - 12/12/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ
ΕΣΚΑΘ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική - 19/12/21
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

9η Αγωνιστική - 09/01/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΕΣΚΑΘ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

10η Αγωνιστική - 16/01/22
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΣΚΑΘ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

11η Αγωνιστική - 23/01/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΕΣΚΑΒΔΕ

12η Αγωνιστική - 06/02/22
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΘ - ΕΣΚΑΒΔΕ

13η Αγωνιστική - 13/02/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΘ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική - 20/02/22
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΕΣΚΑΘ

15η Αγωνιστική - 13/03/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΘ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

16η Αγωνιστική - 20/03/22
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

17η Αγωνιστική - 03/04/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΣΚΑΘ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

18η Αγωνιστική - 10/04/22
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΕΣΚΑΘ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Φιλικό: Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς 49-73

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou