FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Κλήρωση Α’ ΕΣΚΑΣΕ 2021-22

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, που θα διεξαχθεί και φέτος με 14 ομάδες, με την έναρξη να έχει προγραμματιστεί για τις 9 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

 

3η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

5η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

6η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

7η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

8η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

10η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

12η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

13η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-29/9)

pannikolaou

Σαν σήμερα…24 Σεπτεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou