FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Κλήρωση κατηγορίας Εφήβων 2021-22

Το πρωτάθλημα εφήβων για την αγωνιστική περίοδο 2021-22 θα είναι από τα πρώτα που θα κάνουν και φέτος τζάμπολ στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με την έναρξη να έχει οριστεί για τις 18-19 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

 

4η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

Ρεπό: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΑΓΕΧ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΧΒΑ

 

2η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕΧ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Ρεπό: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΧΒΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΓΕΧ

 

5η Αγωνιστική

ΧΒΑ-ΑΓΕΧ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

2η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

3η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: Γ.ΔΣ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

 

5η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

3η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΥΝΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

3η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Περισσότερα σε λίγο…

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Φιλικό: Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς 49-73

pannikolaou

Διευκρινιστικές οδηγίες ΕΣΚΑΣΕ για covid 19 εν όψει των επίσημων αγώνων

pannikolaou