ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

Πρεμιέρα στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 18-19 Σεπτεμβρίου, με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής στις κατηγορίες, παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κύνος

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πανευρυτανική

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Έρμης Σχηματαρίου-Αλίαρτος

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κύνος

14:15 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου 55-63

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας 43-72

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου 66-22

pannikolaou