FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26/9)

Δεύτερο Σαββατοκύριακο αγωνιστικής δράσης αυτό που ακολουθεί, με αγώνες στις 25-26 Σεπτεμβρίου στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

17:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (ΑΝΑΒΟΛΗ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Κορασίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/10)

pannikolaou

Σαν σήμερα…26 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou