FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Σεπτεμβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το διήμερο 25-26 Σεπτεμβρίου, στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)

17:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Κάλφα-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (ΑΝΑΒΟΛΗ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετώνης-Βιορές)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσόκανος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Αποστόλου)

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Καρβούνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Χατζής-Γιαπλές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Εκιτζίδης)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες (Χατζής-Εκιτζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αποστόλου-Γκαράς)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκαράς-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Πετώνης)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός (Κάλφα)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζής-Εκιτζίδης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Αποστόλου-Καρβούνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Χουγιάζος-Κατσέλη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Κάλφα)

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Κορασίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/10)

pannikolaou

Σαν σήμερα…26 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou