FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, της ΕΣΚΑΣΕ, που συνεχίζονται το διήμερο 2-3 Οκτωβρίου με τη διεξαγωγή της 3η αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου-Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Κάλφα-Σοφόπουλος)

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Καλαπόδης)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Τσόκανος)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα (Γκαράς-Γκογκορώσης)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πανευρυτανική (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

15:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Καλαπόδης)

20:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Άρης Θήβας (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Γερονιοκολός-Πετώνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Αποστόλου-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Καρβούνης)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Κάλφα-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Κάλφα-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Τσάλας Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κάλφα-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Πετώνης)

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Κορασίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/10)

pannikolaou

Σαν σήμερα…26 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou