ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26/9)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το διήμερο 25-26 Σεπτεμβρίου, στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μέτσικα-Τριανταφύλλου-Νταντή)

17:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (ΑΝΑΒΟΛΗ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Παύλος-Ντόσκουρης-Δρίβα)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Κογιώνος-Καζάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Μπάνος-Κιούσης)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες (Τραινατφύλλου-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας (Δρίβα-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Σύρος-Κουρούλης-Κόνδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Αναγνώστου-Δέδες)

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα-Κατρακάζος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Γκόλιας-Σιαδήμας)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αλεξίου)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28/10)

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-20 Οκτωβρίου)

pannikolaou