FEATURED ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Νεανίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (2η αγωνιστική-26/9)

Το πρωτάθλημα Νεανίδων, που διεξάγεται σε δύο ομίλους, συνεχίστηκε την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου, με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τις σκόρερς των ομάδων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου 15-93

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος 36-60

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-3/10/21)

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 2 4 2-0 152-50
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 1 2 1-0 93-15
3 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 2 1-0 31-21
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 2 0-2 57-91
5 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 2 0-2 29-185

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 29
  2. Μιλεούνη (Κάδμος) 25
  3. Αγγελή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 24
  4. Μπόβαλη Ι. (Κάδμος) 23
  5. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 18
  6. Μπόβαλη Ε. (Κάδμος) 17
  7. Μπάτσαρη (Κάδμος) 17
  8. Χουλιαρά Δ. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 17
  9. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  10. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 13
  11. Μαυρίδου (Κάδμος) 13
  12. Καλπούζου (Κάδμος) 12
  13. Νικόλα (Αστέρας Αλιβερίου) 12
  14. Χουλιαρά Α. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 11

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  2. Χουλιαρά Α. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  3. Μαυρίδου (Κάδμος) 1
  4. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας 20-51

Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας 65-60

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-3/10/21)

ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας

Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Σύλλας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 2 3 1-1 110-115
2 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1 2 1-0 51-20
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 1 2 1-0 55-45
4 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 1 1 0-1 60-65
5 ΣΥΛΛΑΣ 1 1 0-1 20-51

 

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 37
  2. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 28
  3. Καλτσά Αλεξ. (Έσπερος Λαμίας) 24
  4. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 21
  5. Γεωργίου (Άρης Θήβας) 19
  6. Κοϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 17
  7. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 16
  8. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 15
  9. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 14
  10. Καραμέρη (ΓΑΣ Άμφισσας) 12
  11. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 11
  12. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 10
  13. Δάφνη Μ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 9

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 2
  2. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 2
  3. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 1
  4. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 1
  5. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  6. Σουλιάδη (Σύλλας) 1
  7. Λούμη Θ. (Σύλλας) 1
  8. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  9. Καραγιάννη Μ.Β. (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  10. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  11. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 1

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 70-82

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: Σύλλας-Λοκρός 36-65

pannikolaou

Σαν σήμερα…27 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou