FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (2η αγωνιστική-25 & 26/9)

Με τη διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής, συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 25 & 26 Σεπτεμβρίου.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας 75-60

Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων 54-67

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)

Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2 4 2-0 145-129
2 Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ 2 3 1-1 136-124
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 3 1-1 159-101
4 Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 1 1 0-1 60-75
5 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 1 0-1 34-105

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 74
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 52
  3. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 45
  4. Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 33
  5. Ντύρμισι (Γ.Σ. Στύρων) 33
  6. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 30
  7. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 27
  8. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 25
  9. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 23
  10. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 19
  11. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 14
  12. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 13
  13. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 13

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 5
  2. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 4
  3. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  4. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  5. Κορόζης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  6. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  7. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 1
  8. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 1
  9. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας αναβλ.

Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης 36-46

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-47

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2 4 2-0 106-68
2 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 3 1-1 88-114
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 3 1-1 91-90
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 2 1-0 67-34
5 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 2 2 0-2 72-90
6 ΧΒΑ 1 1 0-1 32-60

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  2. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 34
  3. Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 32
  4. Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 31
  5. Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 28
  6. Δάγκουλας Κ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 28
  7. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 20
  8. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 20
  9. Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  10. Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  11. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 15
  12. Βογιατζής (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 14

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 3
  2. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  3. Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 2
  4. Κουμαρτζάκης Κων. (Αίαντας Αυλίδας) 2
  5. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  6. Οικονομίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 1
  7. Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 1
  8. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  9. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  10. Χαλδούπης (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  11. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 1
  12. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  13. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  14. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  15. Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1
  16. Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1
  17. Χατζηϊωάννου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αλίαρτος-Κάδμος αναβλ.

Πρωτέας Σχημ.-Ερμής Σχημ. 96-56

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)

Κάδμος-Πρωτέας Σχημ.

Ερμής Σχημ.-Άρης Θήβας

Ρεπό: Αλίαρτος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 2 4 2-0 168-108
2 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 2 3 1-1 150-146
3 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 1 1 0-1 52-72
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 1 1 0-1 50-94
5 ΚΑΔΜΟΣ

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 85
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 58
  3. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 41
  4. Βόγγελης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 41
  5. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 29
  6. Μπόκος (Άρης Θήβας) 20
  7. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 18
  8. Κοβός (Αλίαρτος) 17
  9. Καμπούρης (Ερμής Σχηματαρίου) 11
  10. Αντωνίου (Αλίαρτος) 11

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  2. Βόγγελης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
  3. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  4. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 1
  5. Χαλιμούρδας (Αλίαρτος) 1
  6. Αντωνίου (Αλίαρτος) 1
  7. Μπόκος (Άρης Θήβας) 1
  8. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 1
  9. Μπισούκου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1
  10. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς 69-67

Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας 68-65

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (3η-2/10/21)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 2 4 2-0 159-114
2 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 2 4 2-0 138-131
3 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 2 2 0-2 129-137
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 1 1 0-1 67-69
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ) 1 1 0-1 49-91

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 86
  2. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 77
  3. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 43
  4. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 42
  5. Παντίσκας (Απόλλων Λιβαδειάς) 27
  6. Αλιάϊ (Απόλλων Λιβαδειάς) 24
  7. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 21
  8. Παλούκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 16
  9. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 16
  10. Κουφάλης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 15
  11. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 15
  12. Κούτρας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 14
  13. Φύκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 14

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  2. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  3. Αλιάϊ (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  4. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  5. Παντίσκας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  6. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  7. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  8. Παλούκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 1
  9. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 1
  10. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  11. Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 1
  12. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 1

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Τελεθριακός-Σύλλας 49-40

Μαλεσίνα-Λοκρός 38-39

Ρεπό: Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)

Σύλλας-Μαλεσίνα

Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας

Ρεπό: Τελεθριακός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 2 4 2-0 96-80
2 ΛΟΚΡΟΣ 2 3 1-1 79-85
3 ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1 2 1-0 20-0
4 ΣΥΛΛΑΣ 1 1 0-1 40-49
5 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 1 0 0-2 38-59

*Η Μαλεσίνα έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Γεραγγελής (Λοκρός) 32
  2. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 30
  3. Σπανός (Τελεθριακός) 20
  4. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 20
  5. Αγαπητός (Σύλλας) 15
  6. Γκριτζάπης (Λοκρός) 14
  7. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 14
  8. Ζώγας (Τελεθριακός) 14
  9. Δαδίτσιος (Μαλεσίνα) 13
  10. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 10

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αγαπητός (Σύλλας) 2
  2. Χαλέμπας (Σύλλας) 2
  3. Φακίτσας (Σύλλας) 2
  4. Σκούρας Λοκρός) 1
  5. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 1
  6. Δαδίτσιος (Μαλεσίνα) 1
  7. Τούντας (Μαλεσίνα) 1
  8. Τρίκας (Σύλλας) 1

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη 47-38

Πανευρτανική-Πρωτέας Λαμίας αναβλ.

Ρεπό: Αναγέννηση Λαμίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)

Μπούκαλη-Πανευρυτανική

Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 2 4 2-0 111-99
2 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 1 2 1-0 86-31
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. 1 1 0-1 61-64
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 1 1 0-1 38-47
5 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 1 1 0-1 31-86

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 43
  2. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 29
  3. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 27
  4. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 21
  5. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 20
  6. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 16
  7. Μελέτης (Πρωτέας Λαμίας) 14
  8. Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 13
  9. Αγραφιώτης (Πρωτέας Λαμίας) 11
  10. Παπακώστας (Μπούκαλη) 11
  11. Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 10
  12. Κοτσιμπός (Πανευρυτανική) 10
  13. Τσάνε (Πανευρυτανική) 10

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 3
  2. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 2
  3. Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  4. Ρουμελιώτης (Πανευρυτανική) 1
  5. Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 1
  6. Ζορμπάς (Έσπερος Λαμίας) 1
  7. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 1
  8. Στεφανής (Έσπερος Λαμίας) 1
  9. Ντσιαβός (Έσπερος Λαμίας) 1
  10. Καραχρήστος ((Έσπερος Λαμίας) 1
  11. Γαρτσιώνης (Έσπερος Λαμίας) 1
  12. Κουτάς (Μπούκαλη) 1

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 70-82

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: Σύλλας-Λοκρός 36-65

pannikolaou