Δεύτερο Σαββατοκύριακο αγωνιστικής δράσης αυτό που ακολουθεί, με αγώνες στις 25-26 Σεπτεμβρίου στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.
Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας
19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (ΑΝΑΒΟΛΗ)
17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης
17:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (ΑΝΑΒΟΛΗ)
19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς
16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας
ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας
11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός
ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη
12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης
19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας
12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου
13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ
20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας
ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου
18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος
ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας
19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός
15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου
17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου
16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας
13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας