Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το διήμερο 25-26 Σεπτεμβρίου, στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)
19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (ΑΝΑΒΟΛΗ)
17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)
17:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Κάλφα-Καρβούνης)
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (ΑΝΑΒΟΛΗ)
19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετώνης-Βιορές)
16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσόκανος-Χριστοδούλου Σπ.)
ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Αποστόλου)
11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)
ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκαράς-Μυτιληνάκης)
19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Καρβούνης)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Χατζής-Γιαπλές)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός)
12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Εκιτζίδης)
13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες (Χατζής-Εκιτζίδης)
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αποστόλου-Γκαράς)
20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκαράς-Καρβούνης)
ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Κατσέλη)
ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Πετώνης)
19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Βιορές)
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός (Κάλφα)
15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Ζαφείρη)
17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζής-Εκιτζίδης)
16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Αποστόλου-Καρβούνης)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Χουγιάζος-Κατσέλη)
13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Κάλφα)