Με τη διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής, συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 25 & 26 Σεπτεμβρίου.
Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας 75-60
Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων 54-67
Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου
Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου
Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 2 | 4 | 2-0 | 145-129 |
2 | Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ | 2 | 3 | 1-1 | 136-124 |
3 | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 2 | 3 | 1-1 | 159-101 |
4 | Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 1 | 1 | 0-1 | 60-75 |
5 | ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 1 | 1 | 0-1 | 34-105 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 74
- Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 52
- Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 45
- Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 33
- Ντύρμισι (Γ.Σ. Στύρων) 33
- Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 30
- Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 27
- Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 25
- Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 23
- Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 19
- Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 14
- Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 13
- Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 13
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 5
- Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 4
- Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
- Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
- Κορόζης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
- Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 2
- Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 1
- Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 1
- Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 1
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας αναβλ.
Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης 36-46
ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-47
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας
ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας
ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 2 | 4 | 2-0 | 106-68 |
2 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2 | 3 | 1-1 | 88-114 |
3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2 | 3 | 1-1 | 91-90 |
4 | ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 1 | 2 | 1-0 | 67-34 |
5 | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 2 | 2 | 0-2 | 72-90 |
6 | ΧΒΑ | 1 | 1 | 0-1 | 32-60 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
- Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 34
- Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 32
- Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 31
- Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 28
- Δάγκουλας Κ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 28
- Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 20
- Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 20
- Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
- Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
- Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 15
- Βογιατζής (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 14
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 3
- Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
- Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 2
- Κουμαρτζάκης Κων. (Αίαντας Αυλίδας) 2
- Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
- Οικονομίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 1
- Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 1
- Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 1
- Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 1
- Χαλδούπης (Απόλλων Χαλκίδας) 1
- Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 1
- Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
- Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
- Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
- Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1
- Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1
- Χατζηϊωάννου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Αλίαρτος-Κάδμος αναβλ.
Πρωτέας Σχημ.-Ερμής Σχημ. 96-56
Ρεπό: Άρης Θήβας
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
Κάδμος-Πρωτέας Σχημ.
Ερμής Σχημ.-Άρης Θήβας
Ρεπό: Αλίαρτος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. | 2 | 4 | 2-0 | 168-108 |
2 | ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. | 2 | 3 | 1-1 | 150-146 |
3 | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | 1 | 1 | 0-1 | 52-72 |
4 | ΑΛΙΑΡΤΟΣ | 1 | 1 | 0-1 | 50-94 |
5 | ΚΑΔΜΟΣ | – | – | – | – |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 85
- Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 58
- Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 41
- Βόγγελης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 41
- Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 29
- Μπόκος (Άρης Θήβας) 20
- Ματθαίος (Άρης Θήβας) 18
- Κοβός (Αλίαρτος) 17
- Καμπούρης (Ερμής Σχηματαρίου) 11
- Αντωνίου (Αλίαρτος) 11
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
- Βόγγελης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
- Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
- Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 1
- Χαλιμούρδας (Αλίαρτος) 1
- Αντωνίου (Αλίαρτος) 1
- Μπόκος (Άρης Θήβας) 1
- Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 1
- Μπισούκου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1
- Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς 69-67
Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας 68-65
Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς
ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)
Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. | 2 | 4 | 2-0 | 159-114 |
2 | Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ | 2 | 4 | 2-0 | 138-131 |
3 | ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 2 | 2 | 0-2 | 129-137 |
4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. | 1 | 1 | 0-1 | 67-69 |
5 | ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ) | 1 | 1 | 0-1 | 49-91 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 86
- Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 77
- Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 43
- Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 42
- Παντίσκας (Απόλλων Λιβαδειάς) 27
- Αλιάϊ (Απόλλων Λιβαδειάς) 24
- Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 21
- Παλούκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 16
- Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 16
- Κουφάλης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 15
- Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 15
- Κούτρας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 14
- Φύκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 14
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 5
- Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
- Αλιάϊ (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
- Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 3
- Παντίσκας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
- Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
- Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
- Παλούκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 1
- Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 1
- Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
- Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 1
- Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 1
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Τελεθριακός-Σύλλας 49-40
Μαλεσίνα-Λοκρός 38-39
Ρεπό: Ακαδ. Ιστιαίας
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
Σύλλας-Μαλεσίνα
Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας
Ρεπό: Τελεθριακός
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | 2 | 4 | 2-0 | 96-80 |
2 | ΛΟΚΡΟΣ | 2 | 3 | 1-1 | 79-85 |
3 | ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 1 | 2 | 1-0 | 20-0 |
4 | ΣΥΛΛΑΣ | 1 | 1 | 0-1 | 40-49 |
5 | ΜΑΛΕΣΙΝΑ | 1 | 0 | 0-2 | 38-59 |
*Η Μαλεσίνα έχει ένα μηδενισμό.
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Γεραγγελής (Λοκρός) 32
- Θεοδώρου (Τελεθριακός) 30
- Σπανός (Τελεθριακός) 20
- Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 20
- Αγαπητός (Σύλλας) 15
- Γκριτζάπης (Λοκρός) 14
- Παπαγεωργίου (Λοκρός) 14
- Ζώγας (Τελεθριακός) 14
- Δαδίτσιος (Μαλεσίνα) 13
- Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 10
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Αγαπητός (Σύλλας) 2
- Χαλέμπας (Σύλλας) 2
- Φακίτσας (Σύλλας) 2
- Σκούρας Λοκρός) 1
- Παπαγεωργίου (Λοκρός) 1
- Δαδίτσιος (Μαλεσίνα) 1
- Τούντας (Μαλεσίνα) 1
- Τρίκας (Σύλλας) 1
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη 47-38
Πανευρτανική-Πρωτέας Λαμίας αναβλ.
Ρεπό: Αναγέννηση Λαμίας
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-2/10/21)
Μπούκαλη-Πανευρυτανική
Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. | 2 | 4 | 2-0 | 111-99 |
2 | ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ | 1 | 2 | 1-0 | 86-31 |
3 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. | 1 | 1 | 0-1 | 61-64 |
4 | ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 1 | 1 | 0-1 | 38-47 |
5 | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | 1 | 1 | 0-1 | 31-86 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 43
- Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 29
- Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 27
- Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 21
- Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 20
- Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 16
- Μελέτης (Πρωτέας Λαμίας) 14
- Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 13
- Αγραφιώτης (Πρωτέας Λαμίας) 11
- Παπακώστας (Μπούκαλη) 11
- Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 10
- Κοτσιμπός (Πανευρυτανική) 10
- Τσάνε (Πανευρυτανική) 10
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 3
- Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 2
- Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
- Ρουμελιώτης (Πανευρυτανική) 1
- Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 1
- Ζορμπάς (Έσπερος Λαμίας) 1
- Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 1
- Στεφανής (Έσπερος Λαμίας) 1
- Ντσιαβός (Έσπερος Λαμίας) 1
- Καραχρήστος ((Έσπερος Λαμίας) 1
- Γαρτσιώνης (Έσπερος Λαμίας) 1
- Κουτάς (Μπούκαλη) 1