FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (3η αγωνιστική): Live εξέλιξη

LIVE SCORE

Γ.Σ. Ιτέας-Κονίστρες 4-3 (3΄), 6-5 (6′), 9-9 (10′), 13-9 (12′), 16-13 (18′), 18-16 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 21-20 (23′), 23-23 (25′), 28-23 (27′), 31-23 (29′), 32-23 (30′), 34-23 (33′), 39-25 (35′), 39-28 (37′), 42-28 (38′), 46-32 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας 4-2 (3′), 11-4 (5′), 15-6 (8′), 19-6 (9′), 21-6 (11΄), 25-9 (13′), 27-14 (15′), 36-22 (18′), (42-25 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 49-25 (23′), 52-30 (26′), 56-32 (28′), 59-35 (30′), 61-40 (33′), 66-47 (35′), 68-50 (38′), 70-51 (ΤΕΛΙΚΟ)

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού 8-5 (4′), 14-19 (8′), 18-24 (10′), 23-35 (15′), 31-45 (19:30”), 32-48 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 36-58 (24′), 44-61 (27′), 48-61 (29′), 50-61 (30′), 54-64 (32′), 56-65 (36′), 63-65 (38′), 65-65 (39′), 67-68 (39′:38″), 67-69 (39′:40″), 67-70 (ΤΕΛΙΚΟ)

Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Άμφισσας 3-2 (2′), 8-9 (5′), 8-9 (8′), 10-9 (10′), 10-18 (12′), 10-21 (13΄), 12-24 (15′), 17-28 (18′), 19-28 (19′), 19-30 (19′), 19-31 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 23-31 (22′), 24-31 (23′), 24-34 (24′), 26-38 (25′), 28-41 (26′), 30-43 (27′), 31-44 (29′), 31-48 (30′), 31-51 (31′), 36-53 (33′), 39-59 (35′), 41-64 (38′), 43-68 (ΤΕΛΙΚΟ)

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός 4-7 (3΄), 10-9 (6′), 15-13 (8′), 17-16 (9′), 17-18 (10′), 22-25 (12′), 22-30 (13′), 27-39 (17′), 33-39 (18′), 35-41 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 36-44 (23′), 36-56 (25′), 49-79 (34′), 49-85 (36′), 57-85 (38′), 60-86 (ΤΕΛΙΚΟ)

Μαλεσίνα-Αλίαρτος 3-4 (5′), 12-9 (8΄), 14-9 (10′), 20-13 (14′), 28-31 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 30-35 (25′), 40-38 (28′), 43-43 (30′), 43-46 (35′), 51-51 (39′), 51-51 (39′:57″), 52-51 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 61-71 (ΤΕΛΙΚΟ)

Με τη διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας, που ξεκίνησε χθες με το τοπικό ντέρμπι της Θήβας, μεταξύ Κάδμου-Άρη 61-71.

Μείνετε μαζί μας, για να παρακολουθήσετε και από τα 6 γυμναστήρια, την live εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων

Δείτε παρακάτω το σημερινό πρόγραμμα, καθώς και τη βαθμολογία όπως έχει διαμορφωθεί, μετά και τον χθεσινό αγώνα της Θήβας.

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κονίστρες (Ντάνος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας (Ζιώγας Αλεξ.-Αργυρούδης Μιχ.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Σκούτας Λεων.-Σπυρόπουλος Σπ.)

18:00 Κλειστό Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό  Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Υ-Κ Ν-Η
1 Άρης Θήβας 3 6 213-195 3-0
2 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 2 4 124-92 2-0
3 Λοκρός 2 4 162-147 2-0
4 Κάδμος 3 4 199-210 1-2
5 Γ.Σ. Ιτέας 2 3 143-131 1-1
6 Πρωτέας Σχημ. 2 3 135-128 1-1
7 ΓΑΣ Βασιλικού 2 3 131-125 1-1
8 ΓΑΣ Άμφισσας 2 3 155-151 1-1
9 Αλίαρτος 2 3 129-125 1-1
10 Απόλλων Λιβ. 2 3 140-148 1-1
11 Κονίστρες 2 3 105-124 1-1
12 Άρης Αμφίκλειας 2 2 132-143 0-2
13 Αστέρας Αλιβερίου 2 2 120-133 0-2
14 Μαλεσίνα 2 2 124-160 0-2

*Στη βαθμολογία συμπεριλαμβάνεται και ο χθεσινός αγώνας Κάδμος-Άρης Θήβας 61-71.

Σχετικά άρθρα

Video από την 7η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (27-28 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Σαν σήμερα…29 Νοεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou