B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-18/10)

Με αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με την πρεμιέρα στους δύο ομίλους της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται το τετραήμερο 15-18 Οκτωβρίου τα πρωταθλήματα της Ένωσης.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Μαυρομάτι

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Πανευβοϊκός

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.Καρύστου-Αίαντας Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Φάλαρα

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς

13:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας

17:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μώλος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (Εξ αναβολής 23/10)

pannikolaou

Video από την 3η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Σαν σήμερα…25 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou