FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-11 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων από 8-11 Οκτωβρίου, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει την πρεμιέρα της Α΄ κατηγορίας Ανδρών, αλλά και παιχνίδια για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 

20:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντάνος-Χουγιάζος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Άρης Θήβας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Κονίστρες (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αλίαρτος (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Χουγιάζος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Σύλλας (Γκαράς-Καρβούνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κάλφα-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Γκογκορώσης)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Γκαράς-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Αποστόλου)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κύνος (Κοτσιμπός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζάχος)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:15 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Δωρεάν τα έντυπα για έκδοση δελτίων από 1 Νοεμβρίου!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Κορασίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/10)

pannikolaou