B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-20 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες από 15-20 Οκτωβρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Το πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα, περιλαμβάνει αγώνες για τη 2η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, για την πρεμιέρα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ καθώς και αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Ιτέας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Καρβούνης)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Γκαράς-Γκογκορώσης)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Πανευβοϊκός (Κάλφα-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Αποστόλου-Νικολιάς)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.Καρύστου-Αίαντας Αυλίδας (Εκιτζίδης-Γκαράς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Φάλαρα (Ζάχος-Ζαφείρη)

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Τσόκανος)

13:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

17:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκαράς-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου-Μιτυληνάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Πετώνης)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Καρβούνης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας (photo album)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (photo album)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου 55-63

pannikolaou