B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, που συνεχίζονται το επόμενο τριήμερο με αγώνες στις κατηγορίες Α’ ανδρών, Β’ ανδρών (β’ όμιλος), καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των επόμενων ημερών και τους διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Σπυρόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κονίστρες (Ντάνος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό  Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μεδεών (Μυτιληνάκης-Κατσέλη)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Φάλαρα (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Ακαδ. Ιστιαίας (Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Καρβούνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Γερονικολός-Βιορές)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Προοδευτική Λάρυμνας (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μυτιληνάκης-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Σοφόπουλος-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Γκογκορώσης)

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Σύλλας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Καρβούνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστίαιας Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Γκογκορώσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Νικολιάς-Γκογκορώσης)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (4-5/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Εκτός προστάζ διαιτητής παρότι πληρούσε τα κριτήρια!

pannikolaou