ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3 Οκτωβρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, της ΕΣΚΑΣΕ, που συνεχίζονται το διήμερο 2-3 Οκτωβρίου με τη διεξαγωγή της 3η αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολακάκης-Κατρακάζος)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γαβριήλ-Βελεσιώτη-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Τριανταφύλλου-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κούλος-Παπαδήμου-Δρίβα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα (Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Νιαβής-Κογιώνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πανευρυτανική (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Κατρακάζος-Νικολακάκης)

20:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Άρης Θήβας (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Αντωνίου-Κούλος-Δρίβα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Νταντή-Κιούσης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Νταντή-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τζουβάνα-Κατρακάζος-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κουρούλης-Σύρος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Δρίβα-Αντωνίου-Κούλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Αλεξίου-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Δρίβα-Παπαδήμου-Κούλος)

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Θα γίνει trade από τους 76ers πριν ή μετά τα Χριστούγεννα ο Μπεν Σίμονς;

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28/10)

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou