ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-11/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων από 8-11 Οκτωβρίου, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει την πρεμιέρα της Α΄ κατηγορίας Ανδρών, αλλά και παιχνίδια για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 

20:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντουρντουρέκας-Σύρος-Κουρούλης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Άρης Θήβας (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Κονίστρες (Μπάκα-Γκόλιας-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Κάζας-Νιαβής-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αλίαρτος (Νταντή-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κιούσης-Μπάνος-Νταντή)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΧΒΑ (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Κούλος-Παπαδήμος-Γ.-Ντόσκουρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Κάζας-Γκόλιας)

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Σύλλας (Αλεξίου-Πατσόυρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Τζουβάνα)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νταντή-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Σύρος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Σύρος-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Πατσούρας-Αλεξίου-Μασλατζίδου Αικ.)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κύνος (Νιαβής-Κάζας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας (Μακρής-Χατζόπουλς-Γιαννόπουλος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:15 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Θα γίνει trade από τους 76ers πριν ή μετά τα Χριστούγεννα ο Μπεν Σίμονς;

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28/10)

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou