ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων από 22-28 Οκτωβρίου στις κατηγορίες Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ Όμιλος), παίδων, εφήβων, κορασίδων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Σαράντης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κονίστρες (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

18:00 Κλειστό  Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάζας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Γλωσσόπουλος-Νιάβης-Σακαρέλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μεδεών (Μασλατζίδου Αικ.-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Φάλαρα (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Ακαδ. Ιστιαίας (Νιάβης-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Χατζηπαναγιώτου-Σιαδήμας-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κάζας-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγγος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Προοδευτική Λάρυμνας (Καλαντζής-Σακαρέλος-Νιαβής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μπάνος-Κιούσης-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Ντουρντουρέκας-Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου-Χριδτόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Σύλλας (Σακαρέλος-Νιαβής)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου (Παντέλη-Τζουβάνα-Νικολακάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστίαιας Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου ()

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Βελεσιώτη-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός ()

 

Περισσότερα σε λίγο…

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-24/11)

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou