ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας 99-42

Ο Πρωτέας Σχηματαρίου με πολύ καλή εμφάνιση στο β’ ημίχρονο, έφτασε εύκολα στη νίκη απέναντι στον Άρη Θήβας για την κατηγορία παίδων, με 99-42.

Οι γηπεδούχοι είχαν μια πολύ καλή γ’ περίοδο όταν και ξέφυγαν στο σκορ με 73-34, σε ένα αγώνα που οι δύο προπονητές μοίρασαν το χρόνο συμμετοχής με τις δύο ομάδες να ευστοχούν συνολικά σε 10 τρίποντα!

Διαιτητές: Χουγιάζος.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-18, 37-28, 73-34, 99-42.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαντζής-Ευμορφοπούλου): Χαντζής Γ., Μπιτσούκου 11 (1), Μπέτα Αλ. 15, Χαντζής Κ. 24 (1), Χαλάτσης 28 (2), Ντανάσης 3 (1), Μπακογιάννης, Ευαγγελούλης, Τσιώλης 6, Σολομωνίδης, Μήλιος, Βόγγελης 12 (2).

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ματσαγγούρας): Μαργαρίτης, Σοφός, Φίλος, Κακαβάς 4, Κούσπαρης 2, Κουτρουλάρας 5 (1), Ματθαίος 2, Σούτας 15 (3), Λαλιώτης 6, Μπόκος 8, Πανάγου.

Ο διαιτητής του αγώνα Π. Χουγιάζος και οι κριτές Λ. Χανής και Κ. Μασλατζίδης.