FEATURED ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Νεανίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (4η αγωνιστική 16-17/10)

Το πρωτάθλημα Νεανίδων, που διεξάγεται σε δύο ομίλους, συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 16-17 Οκτωβρίου, με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τις σκόρερς των ομάδων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου 55-15

Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου 35-60

Ρεπό: Κάδμος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-31/10/21)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

ΑίαςΑλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 6 3-0 215-76
2 ΚΑΔΜΟΣ 3 6 3-0 210-96
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 5 1-3 138-168
4 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 4 1-2 112-139
5 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 3 0-3 44-240

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 72
  2. Αγγελή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 45
  3. Μιλλεούνη (Κάδμος) 40
  4. Νικόλα (Αστέρας Αλιβερίου) 40
  5. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 35
  6. Μπόβαλη Ι. (Κάδμος) 31
  7. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 30
  8. Καρακικέ (Πρωτέας Σχηματαρίου) 27
  9. Μπάτσαρη (Κάδμος) 26
  10. Ροποτού (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 25
  11. Μπόβαλη Ε. (Κάδμος) 24
  12. Μαυρίδου (Κάδμος) 21
  13. Δούκα (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 20
  14. Χουλιαρά Δ. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 19
  15. Καλπούζου (Κάδμος) 16
  16. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 16
  17. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 15
  18. Τσομώκου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 15

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  2. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  3. Μαυρίδου (Κάδμος) 2
  4. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  5. Χουλιαρά Α. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  6. Μπάτσαρη (Κάδμος) 1
  7. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 1
  8. Πολυτήρα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1
  9. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας 55-72

Άρης Θήβας-Σύλλας 35-42

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-30 & 31/10/21)

ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 3 6 3-0 143-75
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 3 4 1-2 161-173
3 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 4 4 1-3 145-177
4 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 2 3 1-1 116-116
5 ΣΥΛΛΑΣ 2 3 1-1 62-86

*Ο Άρης Θήβας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 54
  2. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 51
  3. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 41
  4. Καλτσά Αλεξ. (Έσπερος Λαμίας) 35
  5. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 33
  6. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 32
  7. Δάφνη Μ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 29
  8. Καϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 27
  9. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  10. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 26
  11. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 25
  12. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 25
  13. Γεωργίου (Άρης Θήβας) 24
  14. Λούμη Θ. (Σύλλας) 18
  15. Καραμέρη (ΓΑΣ Άμφισσας) 16
  16. Παπουτσή (Απόλλων Λιβαδειάς) 15
  17. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 15
  18. Ντάλλη (Έσπερος Λαμίας) 14

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 3
  2. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 3
  3. Λούμη Θ. (Σύλλας) 3
  4. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  5. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 2
  6. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 2
  7. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 1
  8. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 1
  9. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  10. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  11. Σουλιάδη (Σύλλας) 1
  12. Κυργιώργη (Σύλλας) 1
  13. Καραγιάννη Μ.Β. (ΓΑΣ Άμφισσας) 1

Σχετικά άρθρα

Σπουδαία εξέλιξη! Ανοίγει ο δρόμος για τους πρωταθλητές ΕΣΚΑΣΕ στις υποδομές!

pannikolaou

Διευκρινιστικές οδηγίες για covid-19 στον αθλητισμό για το διάστημα 6-13 Δεκεμβρίου

pannikolaou

Με 16 ομάδες η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ του 2021-22! Ποιες ομάδες δήλωσαν συμμετοχή

pannikolaou