FEATURED ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογία & σκόρερς (6η αγωνιστική 13-14/11)

Το πρωτάθλημα Νεανίδων, που διεξάγεται σε δύο ομίλους, συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 13-14 Νοεμβρίου, με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής, της πρώτης του β’ γύρου του πρωταθλήματος.

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τις σκόρερς των ομάδων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Αίας Αλιβερίου-Κάδμος 28-108

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου 36-52

Ρεπό: Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-27 & 28/11/21)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου

Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 5 9 4-1 372-179
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 8 4-0 270-130
3 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 8 3-2 246-197
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 6 1-4 174-220
5 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 5 0-5 93-430

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 89
  2. Νικόλα (Αστέρας Αλιβερίου) 81
  3. Μπόβαλη Ι. (Κάδμος) 80
  4. Μιλλεούνη (Κάδμος) 63
  5. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 58
  6. Αγγελή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 51
  7. Μπόβαλη Ε. (Κάδμος) 47
  8. Καλπούζου (Κάδμος) 42
  9. Καρακικέ (Πρωτέας Σχηματαρίου) 42
  10. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 40
  11. Μπάτσαρη (Κάδμος) 39
  12. Ιωάννου (Αστέρας Αλιβερίου) 36
  13. Ροποτού (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  14. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 34
  15. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 23
  16. Γκόρου (Αστέρας Αλιβερίου) 22
  17. Νίκα (Κάδμος) 22
  18. Μαυρίδου (Κάδμος) 21
  19. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 21
  20. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 20
  21. Δούκα (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 20

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  2. Καρακικέ (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
  3. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
  4. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 3
  5. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  6. Πολυτήρα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  7. Μαυρίδου (Κάδμος) 2
  8. Χουλιαρά Α. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  9. Μπάτσαρη (Κάδμος) 1
  10. Μιλλεούνη (Κάδμος) 1
  11. Μπόβαλη (Κάδμος) 1
  12. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας 58-48

Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς 46-40

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-27 & 28/11/21)

ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας

Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 4 8 4-0 205-116
2 ΣΥΛΛΑΣ 5 8 3-2 191-209
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 7 2-3 237-249
4 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 5 6 1-4 244-277
5 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 5 6 2-3 191-217

*Ο Άρης Θήβας έχει ένα μηδενισμό. Έσπερος Λαμίας και Σύλλας έχουν από ένα αγώνα λιγότερο.

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 83
  2. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 79
  3. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 67
  4. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 66
  5. Καλτσά Αλεξ. (Έσπερος Λαμίας) 61
  6. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 49
  7. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 49
  8. Λούμη Θ. (Σύλλας) 46
  9. Κοϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 41
  10. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 39
  11. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 38
  12. Δάφνη Μ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 35
  13. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 34
  14. Γεωργίου (Άρης Θήβας) 32
  15. Σουλιάδη (Σύλλας) 31
  16. Φακίτσα (Σύλλας) 24
  17. Παπουτσή (Απόλλων Λιβαδειάς) 22
  18. Καπελλαρή (Σύλλας) 21
  19. Πέτσα (Απόλλων Λιβαδειάς) 21

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  2. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  3. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Λούμη Θ. (Σύλλας) 5
  5. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 3
  6. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 2
  7. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 1
  8. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 1
  9. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 1
  10. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  11. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  12. Πέτσα (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  13. Σουλιάδη (Σύλλας) 1
  14. Κυργιώργη (Σύλλας) 1
  15. Παπακοσμά (Σύλλας) 1
  16. Καραγιάννη Μ.Β. (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  17. Ταμπάκη (ΓΑΣ Άμφισσας) 1

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Σαν σήμερα…1 Δεκεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou