B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-10/11)

Πλήρη αγωνιστική δράση τις επόμενες μέρες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, καθώς εκτός της 5ης αγωνιστικής για την Α’ κατηγορία, διεξάγονται αγώνες και στους δύο ομίλους της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, όπως και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας Life

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

17:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμάς-Σύλλας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Μαυρομάτι

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μούκαλη-Σύλλας

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κένταυρος Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος

15:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Άτλας Καρπενησίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Σαν σήμερα…1 Δεκεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou