B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-24/11)

Επιστροφή σε πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 19-21 Νοεμβρίου, με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, το β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής, όπως και με ένα αγώνα εφηβικού πρωταθλήματος την επόμενη Τετάρτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΟΛΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Κονίστρες

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Σύλλας Αιδηψού

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Προοδευτική Λάρυμνας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μώλος

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας Αιδηψού

12:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Σαν σήμερα…1 Δεκεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou