B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17 Νοεμβρίου)

Την Τετάρτη έγινε ο ορισμός διαιτησίας, όπως θα συμβαίνει από εδώ και στο εξής, με αγώνες για τα πρωταθλήματα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ & β’ όμιλος), παίδων, εφήβων, κορασίδων και νεανίδων. Το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας έχει ρεπό αυτή την εβδομάδα.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζής-Αποστόλου)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Εκιτζίδης)

18:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Πανευβοϊκός (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Φάλαρα (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μεδεών (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Κάλφα-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Ι.-Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Ζαφείρη)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Κάλφα-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Μαυρομάτι (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μπούκαλη (Ζαφείρη-Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κάδμος (Γκαράς-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Καρβούνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Ι.-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Αποστόλου-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Σύλλας (Ζαφείρη)

 

Σχετικά άρθρα

Ανέλαβε εκ νέου το Μαυρομάτι ο Σωτήρης Γερμανός!

pannikolaou

Οι διαιτητές στους αγώνες Τελεθριακού και Αναγ. Λαμίας!

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές στους αγώνες Έσπερου Λαμίας & Ερμή Σχηματαρίου (8η αγωνιστική)

pannikolaou