B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-24 Νοεμβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των επόμενων ημερών, με αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, του β’ ομίλου της Β’ κατηγορίας, καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μαλεσίνα (Τσάλας Ι.-Κάλφα) ΑΝΑΒΟΛΗ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Κονίστρες (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Σύλλας Αιδηψού (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσόκανος-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας-Κάλφα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life (Χουγιάζος-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Προοδευτική Λάρυμνας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μώλος (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Κάλφα-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Γ.Σ. Ιτέας (Πατάγιας-Βιορές)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας Αιδηψού (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

12:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (4-5/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Εκτός προστάζ διαιτητής παρότι πληρούσε τα κριτήρια!

pannikolaou