B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28 Νοεμβρίου)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 26-28 Νοεμβρίου, με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με τον α’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, με ένα εξ αναβολής αγώνα για τον β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, καθώς και με αναμετρήσεις για τις κατηγορίες παίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Λοκρός (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας (Ντάνος-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Βασιλικού (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Άρης Θήβας (Χαίνά-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Καλαπόδης-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Πετώνης-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Ζάχος-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Αίαντας Αυλίδας (Πετώνης-Χριστοδούλου Σπ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής-Εκιτζίδης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής-Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καρβούνης-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Χουγιάζος-Κατσέλη)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Ζάχος-Χουσιάδας)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μπούκαλη (Ζάχος-Πατάγιας)

Σχετικά άρθρα

Σπουδαία εξέλιξη! Ανοίγει ο δρόμος για τους πρωταθλητές ΕΣΚΑΣΕ στις υποδομές!

pannikolaou

Διευκρινιστικές οδηγίες για covid-19 στον αθλητισμό για το διάστημα 6-13 Δεκεμβρίου

pannikolaou

Με 16 ομάδες η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ του 2021-22! Ποιες ομάδες δήλωσαν συμμετοχή

pannikolaou