ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17/11)

Ανακοινώθηκε την Παρασκευή ο ορισμός των κριτών, με αγώνες για τα πρωταθλήματα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ & β’ όμιλος), παίδων, εφήβων, κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Γαβριήλ Ελ.-Νταντή-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης)

18:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Πανευβοϊκός (Μάγκος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Φάλαρα (Νιαβής-Σακαρέλος-Κάζας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μεδεών (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Πατσούρας-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Παντελή-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Νιαβής-Κάζας)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Μασλατζίδου Αικ.-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Μαυρομάτι (Μάγκος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μπούκαλη (Δέδες-Αναγνώστου-Σακαρέλος) ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κάδμος (Μπάνος-Χανής-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Χανής-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Κουρούλης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Παπαδήμου-Κούλος-Ντόσκουρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Σύλλας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-8/12)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-24/11)

pannikolaou